LEANO.cz
Therapy náplast proti nevolnosti 5ks

Therapy náplast proti nevolnosti 5ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Therapy
nebo
Do online lékárny

Therapy náplast proti nevolnosti umístěná na oblečení uvolňuje postupně aroma obsažených esenciálních olejů. Mezi jinými jde o hřebíček a zázvor, rostliny tradičně používané k úlevě od nepříjemného pocitu žaludeční nevolnosti, a modrý heřmánek spolu s verbenou, které mají tišící účinky. Obsahuje esenciální oleje Modrý heřmánek a Verbenu. Náplast je výborná na cestování, nemastí a neznečišťuje. Balení obsahuje 5 ks.

Podobné zboží

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.
od 289 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Nexcare Hřejivá náplast přirozeně ulevuje od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Uvolňuje svalové napětí, podporuje uvolnění, obnovuje pohyblivost. Náplast dokonale přilne k pokožce. Příjemná na nošení, pružná a ohebná při pohybu.
od 162 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Hydrokoloidní náplasti určené na rychlé hojení povrchových ran (řezné rány, škrábnutí), po zastavení krvácení.
od 116 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Set modrých detekovatelných náplastí je určený k ošetření poranění, která jsou v kuchyních a jiných pracovištích potravinářského průmyslu nejčastější. Modrá barva umožňuje snadnou vizuální detekci a zároveň tenká hliníková fólie (umístěná mezi vložkou a nosičem náplasti) umožňuje detekci detektorem kovů v případě, že by se část náplasti uvolnila. 
od 455 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz