LEANO.cz
Therapy náplast proti černým tečkám 8ks

Therapy náplast proti černým tečkám 8ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Therapy
nebo
Do online lékárny

Therapy náplast proti černým tečkám obsahuje unikátní vodou aktivované složky, které váží nečistoty z pokožky. Díky svému anatomickému tvarování a speciálním měkkým vláknům zajišťují perfektní přilnavost a odstraňují tak účinně černé tečky. Při snímání náplasti zůstávají všechny nežádoucí pevné částečky zachycené k povrchu náplasti a póry pokožky se tak účinně vyčistí. Účinek je viditelný okamžitě, pleť je projasněná a obsahuje minimum černých teček. Aktivní uhlí přitom zároveň pohlcuje přebytečný kožní maz, ovšem šetrně bez vysoušení pokožky. Tato přírodní aktivní složka účinně pomáhá normální, mastné i smíšené pleti díky svým absorpčním, detoxikačním a čistícím vlastnostem. Balení obsahuje 8 ks.

Podobné zboží

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.
od 265 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Nexcare Hřejivá náplast přirozeně ulevuje od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Uvolňuje svalové napětí, podporuje uvolnění, obnovuje pohyblivost. Náplast dokonale přilne k pokožce. Příjemná na nošení, pružná a ohebná při pohybu.
od 154 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Hydrokoloidní náplasti určené na rychlé hojení povrchových ran (řezné rány, škrábnutí), po zastavení krvácení.
od 106 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
Set modrých detekovatelných náplastí je určený k ošetření poranění, která jsou v kuchyních a jiných pracovištích potravinářského průmyslu nejčastější. Modrá barva umožňuje snadnou vizuální detekci a zároveň tenká hliníková fólie (umístěná mezi vložkou a nosičem náplasti) umožňuje detekci detektorem kovů v případě, že by se část náplasti uvolnila. 
od 359 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz