LEANO.cz
Suavinex Dudlík SX Pro Fyziologický Spread joy +18m krémová 2ks

Suavinex Dudlík SX Pro Fyziologický Spread joy +18m krémová 2ks

Cena 219
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: do týdne

DUDLÍK SX PRO FYZIOLOGICKÝ SPREAD JOY +18M 2KS KRÉMOVÁ Navržen tak, aby respektoval přirozený orální vývoj dítěte. Symetrický tvar fyziologické savičky, která je vždy správně v ústech miminka uložena. Nezáleží na tom, kterou stranou je do úst vložena a navíc eliminuje nesprávný vývoj ústní dutiny. Štítek menší velikosti je na drobném obličeji dětí diskrétním.

Srovnání cen Suavinex Dudlík SX Pro Fyziologický Spread joy +18m krémová 2ks

219 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
219.00 219.00 1

Podobné zboží

Silikonové šidítko s gumičkou kulatého tvaru s potiskem PASTELS. Šidítko neobsahuje BPA. V balení 1 kus. Více barevných variant.
od 60 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Silikonová šidítka Revers v moderním designu s oboustrannou kulatou savičkou pro děti od 12 měsíců.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
DUDLÍK SX PRO FYZIOLOGICKÝ MEMORIES +18M 2KS RŮŽOVÝ Navržen tak, aby respektoval přirozený orální vývoj dítěte. Symetrický tvar fyziologické savičky, která je vždy správně v ústech miminka uložena. Nezáleží na tom, kterou stranou je do úst vložena a navíc eliminuje nesprávný vývoj ústní dutiny. Štítek menší velikosti je na drobném obličeji dětí diskrétním.
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
DUDLÍK SX PRO FYZIOLOGICKÝ MEMORIES +18M 2KS MODRÝ Navržen tak, aby respektoval přirozený orální vývoj dítěte. Symetrický tvar fyziologické savičky, která je vždy správně v ústech miminka uložena. Nezáleží na tom, kterou stranou je do úst vložena a navíc eliminuje nesprávný vývoj ústní dutiny. Štítek menší velikosti je na drobném obličeji dětí diskrétním.
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka