LEANO.cz
SOLINGEN 120/13 Pilník na nehty safírový 13cm

SOLINGEN 120/13 Pilník na nehty safírový 13cm

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Pilník na nehty safírový, 13 cm, Manart

Podobné zboží

Mějte nohy hladké a jemné jako hedvábí. Odstraňte odumřelou ztvrdlou kůži za pomoci elektronické brusky na nohy Scholl Velveth Smooth Diamond. Přstroj je obohacen o diamantové krystalky, které si poradí i s odolnou kůží na hůře dostupných místech. Rotační hlavice během chvilky a zcela bezbolestně zvládne odstranit odumřelou kůži na patách a chodidla tak zůstávají neustále hebká a sametově jemná. Přesně padne do ruky Přístroj je vybaven ergonomicky tvarovanou rukojetí, která vám přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné a bezpečné používání a manipulaci s přístrojem. Rukojeť je měkká, netlačí vás do dlaně a zjemňuje vibrace. Bezdrátový provoz Při zkrášlování sebe samých se již nemusíte omezovat na blízkost elektrické zásuvky. Přístroj funguje bezdrátově, pohání ho čtyři baterie typu AA, které jsou součástí balení, nemusíte je proto dokupovat zvlášť. Pro efektivní práci a ochranu pokožky nepřejíždějte po stejném místě na chodidlech déle než čtyři vteřiny a pokud kůže začne bolet, ...
od 769 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Pilník safírový na nehty. Pro dokonalý vzhled Vašich nehtů. Safírový pilník slouží ke zkrácení a úpravě nehtů. Pilník je oboustranný. Jedna strana je hrubší a druhá jemná pro konečnou úpravu.
od 41 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | BENU
Skleněný pilník na údržbu nehtů. Nepoškozuje a netřepí nehet, je mnohem šetrnější při péči o suché a křehké nehty, než klasické kovové pilníčky.
od 45 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | BENU
Sada Beper obsahuje dva náhradní válečky určené k elektronickému pilníku na paty Beper 40948, pomocí kterého jednoduše odstraníte ztvrdlou kůži na patách.
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka