LEANO.cz
SODASTREAM Lahev dětská 0,5 l 1 ks smajlík červená

SODASTREAM Lahev dětská 0,5 l 1 ks smajlík červená

Cena 135
  • Osobní odběr v 460 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Opakovaně použitelná dětská nápojová lahev je kompatibilní s výrobníky perlivé vody SODASTREAM. Objem 0,5 litru, vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu.

Srovnání cen SODASTREAM Lahev dětská 0,5 l 1 ks smajlík červená

135 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
135.00 135.00 1

Podobné zboží

Mana Mark 6 Powder Single Choco 430 g Tohle jídlo vás pohladí na duši i na těle! Skvělá čokoládová chuť vás vrátí do dětství a perfektní nutriční složení zase rychle a efektivně zasytí. Nutričně vyvážené jídlo ve formě prášku, s vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Vhodné pro vegany.
od 249 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Ageo
Sada nerezových brček s kartáčkem Už nikdy ani jedno jednorázové plastové brčko. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka a k tomu rovnou praktický kartáček na jejich čištění. Brčka jsou vyvedená v jednoduchém, krásném designu, lze je používat do aleluja a samozřejmě se z nich do drinků neuvolňují žádné škodlivé látky jako ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Fit-day Protein Smoothie banán a kokos bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy.
od 749 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Fit-day Protein Smoothie banán a čokoláda bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy.
od 899 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max