LEANO.cz
Sigma Beauty Glam N Go sada štětců s taštičkou

Sigma Beauty Glam N Go sada štětců s taštičkou

Cena 600
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Sigma Beauty Glam N Go sada štětců s taštičkou

Srovnání cen Sigma Beauty Glam N Go sada štětců s taštičkou

600 Kč
 
89 Kč
600.00 600.00 1

Podobné zboží

DB Red crush Řasenka pro skvělý objem řas, lak na nehty, který vydrží až 5 dní a dlouhotrvající lesk na rty s diamantovým efektem je ideální pro každou milovnici dekorativní kosmetiky, která chce své okolí zaujmout pěstěným a neotřelým vzhledem.
od 361 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Ageo
MONTBLANC SIGNATURE set (EdP50+BL100) - parfémová voda+tělové mléko Kazeta obsahuje parfémovou vodu 50ml, tělové mléko 100ml. Nejen prosté rukou psané heslo, je to symbol osobního závazku a zároveň nároku na odměnu za svou snahu, neoddělitelná součást know-how značky Montblanc a jejího dědictví. Naše hrdinka bojuje slovy, vyjadřuje své postoje a šíří svou vizi lepšího světa pro všechny. Sdílí s námi své nejniternější a nejintimnější myšlenky, svá nejhlubší přesvědčení. Květinově-orientální vůně Signature píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, květinový akord pivoňky a kapky vody ukrývající se ve vůni orchideje otevírají tuto vůni plnou světla a lehkosti. V jejich odlesku se pak zrcadlí uhrančivé fasety vanilkové tinktury, smyslné tóny magnólie a sluncem zalité lístky ylang-ylang. V paprscích ambrového akordu a jemné náruči benzoinové pryskyřice se naplno rozvine síla čistě bílého, křišťálového pižma.
od 1 264 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Gabriella Salvete GIFT BOX RED´S Máte rádi červenou barvu? Rádi jste výjimeční? Chcete být dokonale sladění? Inspirujte se balíčkem Gabriella Salvete RED´S na neodolatelné červené vlně.
od 409 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Gabriella Salvete GIFT BOX ITALIAN DREAM Itálie. Milujete Itálii? Pak právě balíček Gabriella Salvete ITALIAN DREAM vám přesně navodí atmosféru nádherné Itálie plné úchvatných zážitků a romancí.
od 525 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo