LEANO.cz
SBL 7500SS smoothie mixér SENCOR

SBL 7500SS smoothie mixér SENCOR

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Sencor
nebo
Do online lékárny

Automatický mixér na Smoothie.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis SBL 7500SS smoothie mixér SENCOR

Nabijte své tělo energií a dodejte mu potřebné vitamíny, minerály a další nutriční složky, které jsou pro zdraví nesmírně důležité. Společnost Sencor vytvořila smoothie mixér, jenž vám během chvilky připraví lahodné čerstvé ovocné a zeleninové šťávy i úžasné mléčné koktejly, na kterých si pochutnají dospělí i děti. Vyberte si ze dvou přednastavených programů, a to mixování po dobu buď 45, nebo 60 sekund. Kratší SOFT režim se výborně hodí k přípravě jemných koktejlů z měkkých surovin, zatímco HARD program s delším mixováním je ideální k důkladnému zpracování tvrdých kousků, např. mrkve či ananasu. Bohaté příslušenství S příkonem 800 W si zařízení hravě poradí s každou surovinou, jakou si v nápoji přejete mít, a všechny rovnoměrně rozmixuje s pomocí šesti vyjímatelných čepelí z nerezové oceli. Práce je zcela bezpečná; přísavky zaručují stabilitu přístroje a bezpečnostní mechanismus brání spuštění, pokud příslušenství není správně nasazeno.