LEANO.cz
12 položek
Popis Mytí nádobí ještě nebylo snadnější! Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí Cink (vlastní výrobek Ageo.cz) s unikátní Nano Formulí a s příjemnou vůní citronu skvěle odstraňuje mastnotu, připáleniny a veškeré další nečistoty. Cink je produkt nejvyšší kvality sestavený dle formulí nové generace. Stačí jen kapka prostředku k vytvoření bohaté aktivní pěny a k perfektně umytému a zářivému nádobí. Vetší výhodné balení šetří vaše peníze! VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene. Může vyvolat alergickou reakci. Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervační látky: Methylchloroisohiazolinone, Methylisothiazolinone, parfém (Limonene) Signální slovo: VAROVÁNÍ. Standartní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po manipulaci důkladně umyjte ruce. P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list. Doplňkové věty: EUH208 Obsahuje Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Limonene. Může vyvolat alergickou reakci. Další nebezpečnost: Výrobek nesplňuje kritéria pro zařazení mezi látky PBT nebo vPvB.
od 200 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Popis Náhradní náplň prostředeku na mytí nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty. Uklidňující složka Aloe Vera maximálně pečuje o pokožkou vašich rukou a chrání ji před vysušováním. Díky svému složení je samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. 
od 86 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Prostředek na mytí nádobí Jar Apple má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Popis Ekonomické balení velice oblíbeného připravku Jar na nádobí. Prostředek má svěží citronovou vůní. Vysoce učinný při odstranění mastnosti a připálenin ze všech povrchů i ve studené vodě. Používejte na hrnce, pánve, porcelán, příbory nebo sklo. Doporučeno pro profesionální použití.   POUŽITÍ:  Na mytí použijte malé množství prostředku Jar na houbičku nebo přímo na nádobí. Podle potřeby přidejte více prostředku. Po umytí nádobí opláchněte.
od 250 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Prostředek na mytí nádobí má takové čistící účinky, kterým můžete důvěrovat. Jedna kapka vydrží dlouho, takže na konci ušetříte. 
od 114 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Prostředek na mytí nádobí má takové účinky, kterým můžete důvěřovat. Jedna kapka vydrží dlouho, takže na konci ušetříte.
od 50 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Prostředek na nádobí s vůní Tea Tree a máty má skvělé odmašťovací schopnosti a je šetrný k pokožce Vašich rukou. 
od 100 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Na mastnotu a nečistoty s Jarem! Získejte hygienicky čisté nádobí za pár vteřin a balení Jaru, které vám vystačí na opravdu dlouho.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Zažijte pocit hebkosti kašmíru s pH neutrálním k pokožce s Pur Secrets of Care. Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky <5% amfoterní povrchové aktivní látky Parfémy Benzisothiazolinone Phenoxyethanol
od 52 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
odrážky Pur má účinnou sílu proti odolné špíně a mastnotě Pokožku vláčnou a příjemnou na dotyk Díky kombinaci účinných složek si hravě poradí i s připáleným jídlem Čistič nádobí je dermatologicky testován S vůní malin a červeného rybízu popis Popis Čistič nádobí PUR dokáže umýt a odmastit i velmi špinavé nádobí Určitě oceníte že prostředek je jemný zanechává pokožku vláčnou a příjemnou na dotyk S čističem nádobí Pur Secrets of the World si užijete příjemnou vůni malin a červeného rybízu Vaše nádobí bude vždy perfektně čisté a dokonale zbavené mastnoty Použití Malé množství přípravku naneste na houbičku nebo přímo na nádobí Po mytí nádobí pečlivě opláchněte vodou Uchovávejte mimo dosah dětí Skladování a použití Způsob skladování Typ Trvanlivé Skladování Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby Podrobná data AISE Varování Uchovávejte mimo dosah dětí Zamezte styku s očima Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou CLP Regulation vykřičník Varování Bezpečnostní varování PUR SECRETS OF THE WORLD Přípravek na ruční mytí nádobí Varování Obsahuje 2methylisothiazol32Hon 12benzoisothiazol32Hon Může vyvolat alergickou kožní reakci Způsobuje vážné podráždění očí Jeli nutná lékařská pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku Uchovávejte mimo dosah dětí PŘI ZASAŽENÍ OČÍ Několik minut opatrně vyplachujte vodou Vyjměte kontaktní čočky jsouli nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno Pokračujte ve vyplachování Přetrváváli podráždění očí Vyhledejte lékařskou pomocošetření Jazyky na balení Chorvatština Čeština Maďarština Slovenština Rozklad popisu Funkční jméno Přípravek na mytí nádobí Varianta Secrets of the World Raspberry amp Red Currant ruční Komponenty Složení515 aniontové povrchově aktivní látky lt5 neiontové povrchově aktivní látky Parfémy limonene Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone
od 55 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Koncentrovaný hypoalergenní prostředek na mytí nádobí s vůní limetky a jabloňových květů.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz