LEANO.cz
106 položek
<ul> <li>Výtažek oleje z ovsa Rhealba posiluje a chrání kožní bariéru.</li> <li>Obohaceno o kyselinu hyaluronovou, která napomáhá obnovovat pokožku.</li> <li>Kůže je intenzivně hydratovaná a zklidněná.</li> </ul> <p><strong>Použití:</strong></p> <ul> <li>Aplikujte na čistou pokožku. Jemně vmasírujte.</li> <li>* Oves Rhealba z ekologického zemědělství.</li> </ul> <p><strong>Upozornění:</strong></p> <ul> <li>Zabraňte styku s očima.</li> <li>Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou.</li> <li>K vnějšímu použití.</li> </ul>
od 345 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
Chladivý gel po opalování s aloe vera. Pro ošetření sluncem spálené a podrážděné pokožky.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Chladivý gel po opalování s aloe vera. Pro ošetření sluncem spálené a podrážděné pokožky.  
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Zvláčňuje pokožku po slunění a zvýrazňuje její opálení. Obsahuje arganový olej a výtažek z vonných květů tiaré, které podporuje hydrataci.
od 239 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Zvláčňuje pokožku po slunění a zvýrazňuje její opálení. Obsahuje arganový olej a výtažek z vonných květů tiaré, které podporuje hydrataci.
od 299 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Poskytuje pokožce po slunění zklidnění a chladivý dotek máty. Obsahuje výtažek z Aloe vera a granátového jablka, aby doplnil pleti ztracenou vláhu.
od 345 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Tělové mléko s vysokým obsahem dexpanthenolu přináší zklidnění pokožce po nadměrném slunění. Pomáhá regenerovat spálenou, podrážděnou a rozpraskanou pokožku.
od 295 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Zklidňuje a hydratuje kůži po opalování.
od 479 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Zklidňující, hydratační krém po opalování prodlouží opálení a chrání buňky po opalování.  
od 356 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Bioderma PHOTODERM AFTER SUN : zklidňující, hydratující a vyživující tělové mléko po slunění. Obnovuje pevnost a vláčnost lůže. Obsahuje vitamíny nezbytné pro regeneraci kůže po slunění. Photoderm After Sun nabízí skutečnou vnitřní biologickou ochranu: patent Buněčné BIOprotekce®. Tento exkluzivní patent zachovává a stimuluje obranyschopnost kůže (imunitu) během expozice na slunci a zároveň zajišťuje biologickou ochranu integrity genomu, buněk a tkání kůže.
od 305 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Mlha ve spreji po opalování, která okamžitě a dlouhodobě zklidňuje a hydratuje přehřátou pokožku.
od 249 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Příliv svěžesti pro tělo a obličej! Bohatý krém, který zklidňuje všechny typy pleti po opalování a pomáhá prodloužit zářivé opálení během a po dovolené. Pro ty, kdo chtějí zkrášlit, prodloužit a zvýraznit své přirozené opálení.Pro ty, kdo hledají osvěžující produkt po opalování na tělo a obličej. Účinné látky:Slunečnice: zklidňuje. Organická aloe vera a vodní meloun: hydratují. Světlice barvířská: prodlužuje přirozené opálení. Použití:Pro maximální zklidnění a výživu pokožky po opalování doporučujeme si dát před aplikací Soothing After Sun Balm chladnou sprchu a poté jemnými pohyby aplikovat gel po opalování na celé tělo a obličej.S aplikací Refreshing Soothing After Sun Balm pokračujte i po návratu s dovolené, aby byla vaše pokožka hydratovaná a přirozené opálení bylo prodlouženo.
od 664 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie
Příliv svěžesti pro tělo a obličej! Jemný a lehký gel, který zklidňuje všechny typy pleti po opalování a pomáhá prodloužit zářivé opálení během a po dovolené. Pro ty, kdo chtějí zkrášlit, prodloužit a zvýraznit své přirozené opálení.Pro ty, kdo hledají osvěžující produkt po opalování na tělo a obličej. Účinné látky:Slunečnice: zklidňuje. Organická aloe vera a vodní meloun: hydratují. Světlice barvířská: prodlužuje přirozené opálení. Použití:Pro maximální komfort a osvěžení pokožky po opalování, doporučujeme si dát před aplikací Refreshing After Sun Gel chladnou sprchu a poté jemnými pohyby aplikovat gel po opalování na celé tělo a obličej.S aplikací Refreshing After Sun Gel pokračujte i po návratu s dovolené, aby byla vaše pokožka hydratovaná a přirozené opálení bylo prodlouženo.
od 664 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
Notino | FAnn parfumerie
Clarins Sun Self-Tanners samoopalovací krém na tělo a obličej s hydratačním účinkem 125 ml
od 634 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | FAnn parfumerie
Daylong after sun Repair obsahuje aktivní enzym na opravu DNA – endonukleázu. Podobné enzymy se v kůži vyskytují i přirozeně a přispívají tím k  rychlé regeneraci kůže po pobytu na slunci a slouží jako prevence předčasného stárnutí kůže.
od 385 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Chladivý gel po opalování účinně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pokožku po slunění, zanechává příjemný chladivý pocit.
od 79 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Tělové mléko po opalování s beta-karotenem prodlužuje opálení a zabraňuje olupování.
od 69 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo
Samoopalovací mlha Dior Bronze rozptyluje rovnoměrnou hedvábnou vrstvu na pokožku. Tato mléčná voda se nepřenáší na oblečení, je obohacená o DHA přírodního původu a dodává pleti přirozeně opálený rozzářený tón, který je výraznější každým dnem. Již po první aplikaci je pokožka hydratovaná, tónovaná a vyživená, jako po víkendu na slunci. Jemná textura a vůně poskytuje pocit okamžité svěžesti a je na dotek nepostřehnutelná. Přírodní DHA pleť zlepšuje, AHA pomáhá udržovat bronzovou záři a kyselina hyaluronová pleť hydratuje a vyživuje. Použití:Pro všechny typy kůže. Aplikujte za pomoci spreje rovnoměrně na celé tělo nebo aplikujte první na ruce a poté rovnoměrně rozetřete po celém těle. Opakujte každý den až do dosažení požadovaného odstínu. Tento produkt neobsahuje ochranný faktor proti slunci a nechrání před spálením pokožky. Opakované vystavení nechráněné kůže přímému slunci zvyšuje riziko stárnutí kůže, rakoviny kůže a dalších škodlivých účinků na kůži, i když nedojde ke spálení kůže. Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi, obočím a vlasovou linií. Po použití si umyjte ruce.
od 1 424 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie
Propolisová mast s medem je originální přípravek k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, vhodný i na popraskané paty a ruce. Mast lze použít při drobných kožních problémech, při zahlazování jizev, vrásek a ke změkčení ztvrdlé kůže. Obsahuje včelí vosk, propolis a med. 50 ml. 
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Jemně hydratační a osvěžující péče vhodná pro děti a dospělé. Dr.Hauschka Mléko po opalování zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.
od 449 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Gel k péči o pokožku s panthenolem, kyselinou hyaluronovou a vitaminem E v mikrokapslích vhodný po nadměrném slunění.
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Tělové mléko s panthenolem a kyselinou hyaluronovou. Pomáhá zklidnit pokožku vystavenou nadměrnému slunění, koupání nebo mrazu. Vhodné pro citlivou pleť.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Sprej je vhodné používat po slunění na péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV zářením). Pěna má mírně chladivý a zklidňující účinek. Snadno se vstřebává do pokožky a přináší pocit úlevy. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky. Zároveň zrychluje přirozenou obnovu buněk a eliminuje nepříjemné pocity suchosti, podráždění a zčervenání pokožky. Obsažený vitamin E je antioxidant, chrání buňky kůže před poškozením.
od 139 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
<p>Šetrné mléko po opalovaní s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek zklidňuje pokožku po opalování a podráždění sluncem, vodou, pískem a větrem.</p>
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Eucerin Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii byl vyvinut speciálně pro zklidnění, ochlazení a regeneraci sluncem namáhané pokožky a pokožky se sklonem ke sluneční alergii.
od 325 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Notino
Eucerin SUN Regenerační gelový krém po opalování okamžitě zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku a pokožku se sklonem ke sluneční alergii. Snižuje poškození pokožky.
od 309 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Je příjemný při používání, snadno se roztírá, chladí, poskytuje úlevu a osvěžuje zejména po slunění. Pomáhá neutralizovat volné radikály, které vznikají působením slunečního záření. Aloe vera je díky svým přirozeným rostlinným podpůrným látkám již po staletí využívané tajemství zdravé, pružné a krásné pokožky i v případech ohrožení nepříznivými vnějšími faktory. Fytofontana Aloe vera spray pokožku účinně hydratuje, regeneruje, pěstí, čistí a ozdravuje. Aloe vera spray začne působit okamžitě, ale účinek je dlouhodobý. Fytofontana Aloe vera spray: zklidňuje, ochraňuje a hydratuje pokožku po holení a depilaci, pomáhá a chrání pokožku při drobných běžných poraněních, utišuje po bodnutí hmyzem, osvěžuje unavené nohy, pomáhá překonávat nepříjemné pocity a následky nepřiměřeného opalování a napomáhá rychlejší regeneraci pokožky, zvyšuje pohodu po přiměřeném opalování a zabraňuje vysušování pokožky. Účinek důležitých složek ve výrobku: Aloe vera – komplex biologicky účinných, hodnotných ...
od 179 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
ALOE VERA SPRAY je určen k použití vždy, kdy je pokožka mimořádně namáhána či zatěžována, nebo kdy takovou situaci lze očekávat. 
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Garnier Ambre Solaire Aftersun hydratační sprej po opalování – hydratace, zklidnění a výživa pokožky po slunění. Komplexní péče obohacená o výtažky z kaktusu a aloe vera.
od 179 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Notino
Garnier Ambre Solair Hydratační mléko po opalování s výtažky kaktusu. Hydratuje a zklidňuje pokožku po 12 hodin s chladivým efektem. Zklidňuje, hydratuje a vyživuje unavenou, slunci vystavovanou pokožku. Přináší okamžitý pocit svěžesti po každém slunění.
od 185 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Dr. Max | Notino | Ageo
Panthenol pěna 150 ml Bezfreonový aerosolový přípravek. Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem, nebo obdobně podrážděnou. Používání je vhodné především v oblastech, kde dochází k podráždění a začervenání kůže v důsledku námahy, UV záření, ozáření v soláriích, vlivem počasí, třením apod. Doporučené užívání: Pěna se nanáší na pokožku v tenké vrstvě a lehce se rozetře. Složení: Panthenol – 6% INGREDIENTS: Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Polyquaternium-16, Propylene Glycol, Panthenol, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Dimethicone, Isopropylparaben (and) Isobutylparaben (and) Butylparaben, Parfum Balení: 150 ml Zdroj: www.generica.sk/cs/
od 96 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Mléko po opalování s hydratační přísadou.
od 47 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Mléko po opalování v praktickém spreji dodává pokožce po opalování potřebnou hydrataci a přispívá k její regeneraci.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Hydratační měsíčkový gel po opalování ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. S vůní máty a okurky. Rychle absorbující gel pokožku zjemňuje a díky regeneračním a protizánětlivým účinkům extraktu z měsíčku léčí pokožku od začervenání a přecitlivělosti. 
od 229 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Dr. Max | Feedo
Institut Esthederm Adaptasun Sensitive ochranné opalovací mléko se střední UV ochranou 200 ml
od 1 630 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kozí tělové mléko po opalování s chladivým jogurtem a zklidňujícím Panthenolem. 
od 135 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
LA ROCHE Posthelios je reparační koncentrovaný gel po opalování.  Po aplikaci kůži zklidňuje, vyživuje ji a hydratuje.  Gel bez parabenů obsahuje 10% koncentrace relipidačních a zklidňujících látek. 
od 483 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Notino
LA ROCHE Posthelios je reparační koncentrovaný gel po opalování.  Po aplikaci kůži zklidňuje, vyživuje ji a hydratuje.  Gel bez parabenů obsahuje 10% koncentrace relipidačních a zklidňujících látek. 
od 387 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Notino
LADIVAL Akut apres fluid  je ideální pro pokožku podrážděnou sluncem. S enzymem fotolyáza, dexpanthenolem a vitaminem E. Bez obsahu parfému, emulgátorů a tuků.Zmírňuje zarudnutí způsobené sluncem a podporuje vlastní regeneraci kůže. Jedná se o příjemně chladivý fluid, bez parfému, emulgátorů, barviv a konzervantů. Obsahuje fotolyázu – regenerační enzym získaný z řas.
od 239 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
Zklidněte pokožku po celém dni na slunci - emulze obsahuje fotolyázu, dexpanthenol a vitamín E, které kůži pomáhají v rychlejší regeneraci.
od 269 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
LADIVAL AKUT obličej SERUM 50ml Transparentní nemastné sérum, speciálně vyvinuto pro regeneraci a péči o sluncem namáhanou pokožku. Obsahuje fotolyázu – aktivní enzym z modrých řas, podporuje vlastní regeneraci buněk pokožky a snižuje poškození kůže způsobené UVB zářením.
od 175 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Toto mléko k ochraně proti slunci s kombinací mikropigmentů a organických filtrů chrání jemnou dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení. Mléko je obzvláště vydatné a je vhodné dokonce i při atopické dermatitidě. Protože se děti rády cákají ve vodě, je mimořádně voděodolné. Dermatologicky testované.
od 219 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Lovea After Sun hydratační mléko po opalování 200 ml
od 155 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Lovea After Sun zklidňující gel po opalování s aloe vera 200 ml
od 189 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Opalování vyžaduje nejen ochranu pokožky během přímém pobytu na slunci, ale také následnou péči. Hydratační mléko po opalování zklidní pokožku a dodá jí potřebnou regeneraci. Extra chladivý efekt. Výsledek: zklidňuje pokožku po dni na slunci chladivý efekt jemná vůně Monoi Složení: Vzácný a posvátný olej z Monoi vzniká macerováním čerstvých květů Tiaré v rafinovaném kokosovém oleji, který chrání a vyživuje pokožku. Díky lehké textuře se mléko rychle vstřebává, aniž by zanechávalo mastný pocit na pokožce. Použití: Mléko aplikujte v potřebném množství na pokožku, která byla vystavena sluníčku. Zlehka ho do ní vetřete, dokud se úplně nevstřebá. Obličej chraňte tak, že sprej nanesete do dlaní a poté rozetřete po pokožce obličeje. V případě potřeby můžete mléko nanášet znovu. Pokud chcete, aby byl chladivý efekt ještě výraznější, uchovávejte jej na chladném místě nebo v ledničce. Mléko není vhodné pro děti do šesti let.
od 145 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Přirozené opálení po celý rok96 % přírodních složek Pokožka tváře je citlivá a UV paprsky či umělé samoopalovací přípravky jí mohou poškozovat a přispívat k předčasnému stárnutí. Díky samoopalovacím kapkám LUMENE NORDIC-C získáte přirozené opálení viditelné již po 2 hodinách. 1 – 3 kapky (dle požadované intenzity opálení) smíchejte v dlani s LUMENE NORDIC-C denním nebo nočním krémem. Opálení je třeba udržovat aplikací každých 24 hodin. Obsahuje extrakt z divokého ostružiníku morušky, čistou pramenitou arktickou vodu a přírodní samoopalovací složku DHA.
od 704 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie
Je nezbytným krokem pro všechny typy pleti, které byly vystaveny slunci. Má lehkou fluidovou texturu. Vyživuje pokožku a efektivně ji zklidňuje. Prodlužuje intenzitu opálení. Chrání pokožku, hydratuje ji a zanechává hedvábně krásnou.
od 823 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie
Tělové mléko s vysokým obsahem panthenolu pro zklidnění kůže. 
od 135 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
1
3