P-AM 3 perorální roztok 1 x 500 g

P-AM 3 perorální roztok 1 x 500 g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Určeno k dietnímu postupu při fenylketonurii a hyperfenylalaninémii u dospívajících a dospělých. Přípravek nahrazuje dospívajícím a dospělým příslušná množství aminokyselin, stopových prvků a minerálních látek. Čtěte podrobně příbalový leták.

Podobné zboží

Nutridrink Compact Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. 
od 189 Kč
Nejlevněji
BENU
Dr. Max | BENU | Pilulka | DocSimon
Nutričně kompletní potravina, vysoce kalorická (1,5 kcal/ml), bohatá na bílkoviny s vlákninou a obsahem MCT tuků, bez lepku a klinicky významného množství laktózy. 
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Isosoutrce Standard Fibre je izokalorická, nutričně kompletní výživa s vlákninou IS50. Vhodná zejména před operačním výkonem a v rekonvalescenci, pro pacienty s průjmem či zácpou, při onkologickém onemocnění, pro pacienty po CMP, pro pacienty vyžadující nutriční podporu. Potravina pro zvláštní lékařské účely.
od 209 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
ALFARÉ® je specializovaná, hypoalergenní, instantní nutričně kompletní výživa pro kojence s gastrointestinálním onemocněním a/nebo potravinovou alergií/intolerancí.
od 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz