LEANO.cz
NUTRAMIGEN 2 LGG perorální PLV SOL 1X400G

NUTRAMIGEN 2 LGG perorální PLV SOL 1X400G

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Nutramigen
nebo
Do online lékárny

Nutramigen 2 LGG je hypoalergenní výživa pro děti ve věku od 6 měsíců. Nutramigen 2 LGG se silně hydrolyzovaným kaseinovým proteinem je určený speciálně pro kojence s alergií na kravské mléko. Nutramigen také obsahuje Lactobacillus GG, kombinaci, díky které se lépe výživově zvládá alergie na kravské mléko a která pomáhá kojenci k rychlejšímu přechodu na normální stravu*. Silně hydrolyzovaná výživa má v porovnání s běžnou kojeneckou stravou odlišnou chuť a vůni. Nechte dítěti čas, aby si na ni zvyklo. Chuť výživy Nutramigen 2 LGG byla vyvinuta speciálně tak, aby chutnala kojencům starším 6 měsíců. Nutramigen 2 LGG dodává všechny živiny, které dítě potřebuje jako součást pestré stravy. Balení obsahuje 400 g. Důležité upozornění: Mateřské mléko je nejlepší stravou pro výživu dítěte. Nutramigen 2 LGG je určen pro dietní výživu při alergii na bílkovinu kravského mléka a musí být užíván pod lékařským dohledem. Vhodný pro kojence do 6 měsíců věku, kteří nejsou kojeni; může být podáván jako jediný zdroj stravy. Děti krmené tímto přípravkem mají častější kašovité stolice nazelenalé až tmavozelené barvy. Nutramigen 2 LGG musí být používán pouze pod lékařským dohledem a nesmí se podávat jako náhražka mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Ohledně přidávání vhodných potravin do stravy vašeho dítěte se poraďte se svým lékařem. * V porovnání s výživou Nutramigen bez LGG.

Podobné zboží

od 109 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
od 109 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
Supportan DRINK je vyvinut speciálně pro pacienty s nádorovým onemocněním. Tekutá výživa k popíjení s vysokým obsahem energie 300 kcal a vysokým obsahem bílkovin 20 g v jedné lahvičce 200 ml. Navíc obsahuje omega 3 mastné kyseliny, zvýšený obsah vitaminů C a E a zvýšený obsah minerálů selen a zinek. Vhodný je zejména při onkologické léčbě, při snížené imunitě a pro hojení ran. Dostupné ve 4 speciálních příchutích: ananas-kokos, čokoláda, cappuccino a tropické ovoce.
od 249 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
Fresubin 2kcal Créme je výživa při zdravotních obtížích s krémovou konzistencí. Má vysoký obsah energie 250 kcal a vysoký obsah bílkovin 12,5 g v jednom kelímku 125 g. Navíc má zvýšený obsah vitaminu D (50% doporučené denní dávky), který je prospěšný zvláště pro starší pacienty. Lahodná forma dezertu je vhodná pro pacienty s poruchou polykání a při neurologických onemocněních. Je vhodnou alternativou tekuté výživy k popíjení. Přípravek je dostupný ve 4 příchutích - vanilka, cappuccino, lesní jahoda a čokoláda.
od 229 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU