LEANO.cz
NUK Sterilizátor do mikrovlnky

NUK Sterilizátor do mikrovlnky

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Miminka vyžadují důkladnou péči – předevšim v oblasti krmení. Aby bylo jednoduché vaše děti několikrát denně nakrmit a pokaždé mít k dispozici čistou a sterilizovanou lahvičku, vytvořili jsme NUK Sterilizátor do mikrovlnky, který účinně sterilizuje jakékoliv NUK výrobky během pouhých 4 minut.

Podobné zboží

AVENT Sterilizátor do mikrovlnné trouby je ideální pro použití doma i na cestách. Pojme najednou až 4 lahve AVENT (260ml).    
od 765 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Speciální sada pro zdravé krmení miminek obsahuje sterilizátor Tommee Tippee a dětskou lahvičku. Sterilizátor Tommee Tippee Closer To Nature na jednu kojeneckou láhev do mikrovlnné trouby nebo pro studenou sterilizaci s pomocí sterilizačního roztoku. 
od 449 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
Sterilizátor elektrický parní Advanced Elektrický sterilizátor Tommee Tippee Advanced je určen pro rychlou a pohodlnou sterilizaci kojeneckých lahví a jejich příslušenství. Sterilizátor je možné použít také pro sterilizaci dalších výrobků, které se běžně mohou vyvařovat.
od 1 750 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Feedo
Konečně je tu sterilizátor a okamžité použití lahviček – přes noc! Zde se sterilizují všechny dětské lahvičky a savičky, nebo doplňky rychle a přirozeně horkou párou (ca. 100°C). 
od 1 369 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo