LEANO.cz
NUK Kontejner na mateřské mléko PP 2 ks

NUK Kontejner na mateřské mléko PP 2 ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku NUK
nebo
Do online lékárny

Odsávání, zmrazení, ohřívání a krmění – bez přelévání Vlastnosti: odsávání – kompatibilní se všemi NUK Prsními pumpami, kromě NUK Soft & Easy Manuální Prsní pumpy skladování – vhodný pro zchlazení a zmrazení , s praktickým okénkem pro zapsání data a obsahu příprava – snadné ohřátí mléka, pokud možno pomocí NUK Ohřívačky na dětskou stravu krmení – pasuje ke všem NUK First Choice Anti-Kolikovým savičkám na láhve se širokým hrdlem Také vhodný na další dětskou stravu. Vyroben z PP odolného vysokým teplotám (Polypropylen) od –18° C do +100° C. Rozměry a specifikace: objem: 150ml materiál: polypropylen rozměry: cca 9 × 5,5 cm země původu: Německov

Podobné zboží

Rychle a pohodlně odsaje přebytečné mléko. Masážní program stimulující tok mléka usnadní spuštění mléka. Tichý chod a dobíjecí baterie pro použití na cestách.
od 1 550 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Sběrače mateřského mléka (bez otvorů) – zachycují vytékající mateřské mléko při kojení nebo používání odsávačky.
od 425 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
KOJENÍ | ODSÁVAČKA M.MLÉKA MANUÁLNÍ ZERO ZERO Představujeme novinku, která byla vytvořena odborníky z oboru Pediatrie a Ortodoncie, ke zdravému krmení z láhve v kombinaci s kojením.
od 1 455 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml je set obsahující manuální odsávačku s krytem hrdla, zásobník na mléko (125ml), extra měkký novorozenecký dudlík, těsnící víčko, cestovní box na dudlík, pracuje jemně, rychle a tiše.
od 1 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz