LEANO.cz
NEOSTRATA Retinol+ NAG Complex 30ml

NEOSTRATA Retinol+ NAG Complex 30ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Neostrata
nebo
Do online lékárny

Velmi silné noční sérum k posílení kožní matrix, vyhlazení vrásek a redukci pigmentových skvrn.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Pilulka | Notino
Aby se na pokožce netvořily vrásky, je potřeba pleť důkladně a pravidelně hydratovat. Pro suchou až velmi suchou pokožkou je určen hydratační krém Vichy Aqualia Riche. Lehká struktura se snadno nanáší a rychle se vstřebává – pozitivní účinky pocítíte téměř okamžitě. Krém posiluje pleť i v extrémních teplotních podmínkách. Výsledek: hydratace na 48 hodin vyplňování jemných linek vhodný pro suchou až velmi suchou pleť Složení: Hydratační krém Vichy Riche je z 97 % tvořen látkami přírodního původu, což mu zaručuje vysokou snášenlivost se všemi typy pokožky, a to včetně suché a velmi suché pleti, které poskytuje potřebnou hydrataci a výživové látky. Základní složku tvoří termální voda Vichy bohatá na minerály. Použití: Krém se doporučuje aplikovat na čistou a důkladně osušenou pleť dvakrát denně – ráno a večer. Lze jej použít samostatně, nebo v kombinaci s hydratačním sérem Aquila Thermal. Po nanesení důkladně vmasírujte do pokožky a nechejte kompletně vstřebat. Vyhněte se kontaktu ...
od 505 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Inovativní řada výrobků péče o pleť obličeje a pokožku těla, která hydratuje i v hlubších vrstvách pokožky. Hydratační krém pro suchou pleť je výživný hydratační pleťový krém bez parfemace, který přináší intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci.
od 480 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino

Popis NEOSTRATA Retinol+ NAG Complex 30ml

NEOSTRATA Retinol + NAG Complex obsahuje 0,5 % čistého, stabilizovaného retinolu a NeoGlukosamin. Jejich vzájemné působení pomáhá budovat vlastní kolagen a jejich společné účinky jsou mnohem silnější a intenzivnější než působení samotného retinolu. Dochází k vyplnění a zpevnění kůže a vyhlazení linek zevnitř. Pro dosažení maximální stability nesou retinol speciální, pomalu uvolňující mikrokapsle, díky čemuž je dosaženo vysoké snášenlivosti této silné a účinné formule. Vaše pleť bude po používání séra dokonale zpevněná, vyhlazená a celkově bude vypadat mladistvě. Výsledek: Posílení kožní matrix. Redukce pigmentových skvrn. Vyhlazení pleti. Zklidnění podrážděné pleti. Složení: 0,5% retinol, 4% NeoGlucoseamin, Glycerin, Bisabolol, Vitamin E Použití: Sérum aplikujte večer, 1-2 x týdně na vyčištěnou pleť. Pokud sérum dobře snášíte můžete ho aplikovat obden nebo 1 x denně. Sérum můžete aplikovat jako spodní vrstvu pod hydratační krém.