LEANO.cz
MomCare Porodní a kojicí košile vel. L-XL 1 ks

MomCare Porodní a kojicí košile vel. L-XL 1 ks

Cena 1 099
Nejlevněji na
Lékárna Pilulka
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 101 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1999 Kč
  • Dostupnost: do týdne

MomCare Porodní a kojicí košile vel. L-XL 1 ks Přední otvor pro kontakt kůže na kůži nebo kojení, zapínání na knoflíky na zádech umožňuje snadný přístup k epidurální anestezii nebo fetálním monitorům. Krátké rukávy pro medikaci, měkký a elastický materiál (65 % bavlna a 35 % polyester), boční kapsy, 2 velikosti EU (S-M a L-XL), tmavě šedá barva, základ do nemocniční tašky.

Srovnání cen MomCare Porodní a kojicí košile vel. L-XL 1 ks

1 099 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
1099.00 1099.00 1

Podobné zboží

Polštář poporodní polohovací Oponka Mramor 50x45 cm Velmi praktický poporodní polohovací polštářek, určený jako pomůcka k pohodlnějšímu sezení maminek po porodu.
od 619 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Pilulka | Feedo
MomCare Masážní přístroj na podporu laktace a masáž jizvy po císařském řezu 1 ks Spojuje v sobě teplo a vibrace pro zlepšení kojení a odsávání. Přivítejte lepší tok mléka, rychlejší odsávání a prevenci ucpaných mlékovodů. Toto je změna kojení, na kterou jste čekali! Masážní přístroj lze použít také pro manuální masáž jizvy po císařském řezu pro zlepšení krevního oběhu.
od 1 386 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
MomCare Porodní a kojicí košile vel. S-M 1 ks Přední otvor pro kontakt kůže na kůži nebo kojení, zapínání na knoflíky na zádech umožňuje snadný přístup k epidurální anestezii nebo fetálním monitorům. Krátké rukávy pro medikaci, měkký a elastický materiál (65 % bavlna a 35 % polyester), boční kapsy, 2 velikosti EU (S-M a L-XL), tmavě šedá barva, základ do nemocniční tašky.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka