LEANO.cz
MAM Care ruční odsávačka mateřského mléka

MAM Care ruční odsávačka mateřského mléka

Cena 1 032
Nejlevněji na
Feedo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 109 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

MAM Care odsávačka mateřského mléka- ruční vzduchová podtlaková plastová pumpa slouží k odsávání mateřského mléka. Celý popis

Srovnání cen MAM Care ruční odsávačka mateřského mléka

1 032 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
1 279 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
1 279 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
1032.00 1279.00 3

Podobné zboží

OBSAH: Manuální odsávačka s krytem hrdla, Zásobník na mléko (125 ml), Extra měkký novorozenecký dudlík Natural, Těsnící víčko + DÁREK VIA pohárky 180 ml 5 ks
od 590 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
Rychle a pohodlně odsaje přebytečné mléko. Masážní program stimulující tok mléka usnadní spuštění mléka. Tichý chod a dobíjecí baterie pro použití na cestách.
od 1 350 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Sběrače mateřského mléka (bez otvorů) – zachycují vytékající mateřské mléko při kojení nebo používání odsávačky.
od 509 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml je set obsahující manuální odsávačku s krytem hrdla, zásobník na mléko (125ml), extra měkký novorozenecký dudlík, těsnící víčko, cestovní box na dudlík, pracuje jemně, rychle a tiše.
od 990 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo

Popis MAM Care ruční odsávačka mateřského mléka

MAM Odsávačka mateřského mléka slouží k jednoduchému, pohodlnému a účinnému odsávání mateřského mléka. Umožňuje vám odsávat mléko do zásoby a zamrazit, aby ho vaše děťátko mohlo pít později, když nejste s ním. Zajistíte tak pravidelný přísun mléka pro případ, kdy se o dítě stará někdo jiný. Odsávačka MAM Care se skládá pouze ze čtyř částí a lze ji snadno rozmontovat na díly a opět sestavit: Adaptér 2-hlava odsávačky (jednodílná komora odsávačky s rukojetí) Ventil (silikonový) Přísavný prsní klobouček Použití: Odsávačku mléka před prvním použitím rozložte a umyjte v teplé vodě nebo v horní přihrádce myčky. Při rozmontování nejprve odstraňte prsní klobouček (otočte a lehce zatáhněte). Oddělte od závitu kolečka obtočením vaší ruky kolem držadla a vytáhněte ho ven a nahoru. Vyšroubujte závit kolečka z lahve a odstraňte silikonový ventil. Regulaci sání si přizpůsobte podle svých pocitů.