LEANO.cz
Lavera, zářivý rozjasňovač  perleťově růžová

Lavera, zářivý rozjasňovač perleťově růžová

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Lavera
nebo
Do online lékárny

Popis Zářivý rozjasňovač Lavera přitáhne poroznost na to, co je na vás nejpůvabnější. Třpytivé pigmenty pleť nádherně rozzáří a dodají pokožce oslnivé kouzlo. Rozjasňovač má lehkou krémovou texturu, která umožňuje snadné nanášení a dokonalé splynutí s pletí.Nanesením na lícní kosti a tváře lze obličej lehce vystínovat a zdůraznit tak své přednosti. Nebo jej použijte na oční víčka a váš pohled bude neodolatený. Šetrné 100% přírodní nedráždivé složení je vhodné i pro osoby s velmi citlivou pletí a vegany. Neobsahuje mastek a nechá tak vaši pleť volně dýchat. Obsahující jojobový olej spolu s arganovým olejem a kakaovým máslem pokožku nevysušují a naopak jí dodávají potřebnou výživu. Obsah: 4 g

Podobné zboží

Krycí a zmatňující korektor pomáhá redukovat velikost pórů. Pleť je pěstěná, vyhlazená a barevně sjednocená po celý den. Odstín 3.
od 104 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Pro extra objem řas.
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Notino
LA ROCHE Toleriane Teint hydratační krémový make-up udržuje sjednocený vzhled po celý den. Testováno na citlivé a intolerentní pleti. Odstín: 01 Ivory, SPF 20.
od 472 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Dr. Max | Notino | DocSimon
Tekutý korektor pomůže zamaskovat drobné problémy s pletí jako jsou stopy po akné či znaménka. Obsahuje jojobový olej a Aloe vera v bio kvalitě.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max