LEANO.cz
KALHOTKY NAVLÉKACÍ MOLICARE LADY PANTS 5 KAPEK L BOKY 100-150CM,844ML,7KS - II. jakost

KALHOTKY NAVLÉKACÍ MOLICARE LADY PANTS 5 KAPEK L BOKY 100-150CM,844ML,7KS - II. jakost

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku MoliCare
nebo
Do online lékárny

Molicare Lady Pants speciální natahovací kalhotky pro ženy, které vypadají jako běžné spodní prádlo. Jsou diskrétní pod oblečením a zároveň poskytují ochranu při středním až těžkém úniku moči. Kalhotky mají hedvábný povrch , který zaručuje pohodlné nošení a rychlou absorpci moči, což zaručuje pocit sucha a bezpečí. Prodyšný materiál a optimání tvar zajišťuje maximální diskrétnost a díky pH 5,5 navíc udržuje pokožku zdravou. Výhody kalhotek Molicare Lady Pants jsou: vysoká spolehlivost díky 3 vrstvému savému jádru, pohlcují zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči, povrch s pH 5,5 minimalizuje poškození pokožky a jejich provedení je jako u běžného spodního prádla. Balení obsahuje 7 ks velikosti L.

Podobné zboží

Dámské inkontinenční kalhotky TENA Lady Pants Discreeet Large jsou více spodním prádlem než absorpční pomůckou. Dokonale kopírují tělo a zajišťují tak maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Jsou určeny pro střední až těžký únik moči.
od 377 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Pružné síťované fixační kalhotky s dokonalou elasticitou pro zajištění vložných plen typu ABRI SAN. 
od 79 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Síťované kalhotky MoliCare Premium FixPants umožňují bezpečnou, hygienickou a přitom jednoduchou fixaci inkontinenčních vložek všech druhů. Jsou stejně vhodné jak pro ležící, tak i pro mobilní pacienty.
od 174 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka
Natahovací kalhotky pro muže s anatomicky tvarovaným savým jádrem pro maximální diskrétnost a se zvýšeným pasem pro větší pocit jistoty.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka