LEANO.cz
HIPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotic 4 x 500g

HIPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotic 4 x 500g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku HiPP
nebo
Do online lékárny

Mateřské mléko je nejlepší a nejpřirozenější výživou pro dítě v prvních měsících života. Pokud nemůžete kojit, je tady pro Vás HiPP HA1 Combiotic. Obsahuje hydrolyzovanou (= štěpenou) mléčnou bílkovinu, a proto je vhodná zejména pro kojence ohrožené alergií (při pozitivní rodinné anamnéze nebo po doporučení pediatra). Hypolalergenní počáteční mléčná kojenecká výživa HiPP HA1 Combiotic je určena pro miminka od narození a můžete na ni přejít z původní počáteční mléčné kojenecké výživy HiPP HA1  i z jakékoliv jiné mléčné kojenecké výživy. 

Podobné zboží

Instantní počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.
od 409 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Feedo
Nutrilon 1 je vhodnou volbou počáteční mléčné kojenecké výživy pro Vaše miminko do 6 měsíců, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Obsah balení: 800g.
od 399 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Feedo
PLASMON LenilAC 1 speciální počáteční mléko 400 g, 0m+ Speciální kojenecké mléko Plasmon LenilAC 1 od narození do 6. měsíce věku je určeno pro zvláštní lékařské účely, a to v případě menších gastrointestinálních potíží: koliky, břišní distenze a zácpy díky sníženému obsahu laktózy a přidání beta-palmitátu, fermentovaného mléka a galaktoligosacharidů; obsahuje také nukleotidy.
od 245 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka | Feedo
Holle bio dětská mléčná výživa 3 pokračovací - 1x600g Kojenecká výživa 3 pokračovací od švýcarské značky Holle. Tradičního producenta dětské BIO výživy s 85 letou tradicí. Výživa je vhodná od 10. měsíce věku děťátka.
od 319 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka