LEANO.cz
HERMÈS Colognes Collection Eau d'Orange Verte kolínská voda unisex 400 ml

HERMÈS Colognes Collection Eau d'Orange Verte kolínská voda unisex 400 ml

Cena 3 919
Nejlevněji na
Notino
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

HERMÈS Colognes Collection Eau d'Orange Verte, 400 ml, Kolínské vody unisex, TVORBA Úplně první kolínská voda od firmy Hermès z roku 1979 nese jméno Françoise Caron. Nejprve se nazývá kolínská voda Hermès, pak je roku 1997 přejmenována na Eau d’Orange Verte. Stala se typickou díky své výrazné svěžesti a čerstvosti. OLFAKTIVNÍ TÓNY Kolínská voda Eau d'Orange Verte spojuje pronikavost pomeranče se svěžestí máty a s dřevitými tóny mechu. PŘEDMĚT Typický flakón ve tvaru lucerny se halí do syté zeleně. Kontrastní pás obklopující oranžovou krabičku připomíná jeho živou barvu. KOLEKCE KOLÍNSKÝCH VOD HERMÈS Kolekce kolínských vod Hermès zkoumá mistrovství materiálů. Jako nekonečné hřiště označuje okamžité a bujné potěšení, které spojuje lidi bez ohledu na pohlaví, věk či období.

Srovnání cen HERMÈS Colognes Collection Eau d'Orange Verte kolínská voda unisex 400 ml

3 919 Kč
 
89 Kč

Podobné zboží

Serge Lutens Collection Noire Le Perce-vent, 100 ml, Parfémované vody pro ženy, Vůně, která vám poskytne útočiště Máte pocit, že se kolem všechno bortí, jako by nezkrotný vítr trhal vše, co mu přijde do cesty? Můžete být klidní – v oku cyklónu vždy naleznete bezpečí. Parfémovaná voda Serge Lutens Le Perce-Vent je tichým útočištěm uprostřed chaosu. Tam, kde všechno ničí zuřivé živly, vůně Le Perce-Vent zůstává jako jediná jistota. aromatická pižmová vůně s bylinným podtónem minimalistický flakón odráží strohou eleganci značky Serge Lutens unisex Složení vůně: Parfémovaná voda Le Perce-Vent zaujme svou neotřelou, minimalistickou kompozicí, v níž se propojují aromatické tóny šalvěje muškátové s čistotou a hebkostí pižma. Vzniká tak vůně, která je zároveň surová i jemná – jako dech větru, který proniká až do duše. Příběh vůně: Název vůně, který se dá přeložit jako „prorážející vítr“, odráží její dualitu – destruktivní sílu cyklónu i klidné ticho v jeho středu. Stejně jako všechny výtvory značky Serge Lutens i parfémovaná voda Le Perce-Vent je zrcadlem osobnosti – ne každého, ale možná právě té vaší.
od 3 411 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Paco Rabanne 1 Million - neodolatelná a velmi exkluzivní pánská vůně sladšího ražení s jemně svěžím složením. Nechte se pohltit touto vůní a spolehněte se na ni během celého dne. Bude vás doprovázet jako vaše druhá kůže. Na trh byla uvedena v roce 2008.
od 1 550 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino | FAnn parfumerie | Prodej Parfémů
Parfém La Vie Est Belle, v překladu "život je krásný", je univerzální a přitom osobní. Vejděte do místnosti a rozzářete ji.
od 1 545 Kč
Nejlevněji
Prodej Parfémů
Do nákupního seznamu
Notino | FAnn parfumerie | Prodej Parfémů
Vůně je inspirována krásou Pantellerie, kde Armani strávil prázdniny. Acqua Di Gio je vytvořena pro muže svobodného a divokého, je plná svobody, větru a vody. Celá kompozice je postavena na perfektní harmonii sladkých a slaných tónů mořské vody a jemných nuancí pocitu slunečního tepla na holé kůži.
od 1 599 Kč
Nejlevněji
Prodej Parfémů
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Prodej Parfémů