LEANO.cz
Hami kaše ml.krupicová kakaová 225g - balení 2 ks

Hami kaše ml.krupicová kakaová 225g - balení 2 ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku HAMI
nebo
Do online lékárny

Hami mléčná kaše krupicová kakaová má jemnou chuť, hladkou konzistenci a obsahuje mléko přizpůsobené malým bříškům. Kaše obsahuje pečlivě vybrané a kontrolované obilniny a vitamín D a vápník pro normální vývoj kostí. Neobsahuje konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením.Je určená pro malé děti od ukončeného 12. měsíce.Balení obsahuje 225 g.

Podobné zboží

Nestlé nemléčná rýžová krupička je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL. 
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
HiPP BIO Obilná kaše 100% ovesná od uk. 4. měsíce Obilný příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce.
od 89 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
Nadšený tým vědců a odborníků vyvinul prémiovou řadu kaší Nutrilon s jedinečným mixem ingrediencí s prebiotiky GOS/FOS. Receptury jsou vyráběny výhradně z vysoce kvalitních surovin a svým složením, chutí a texturou jsou přitpůdobeny výživovým potřebám miminek. Nutrilon kaše jsou díky kvalitním obilovinám přirozeným zdrojem energie, a také zdrojem bílkovin a vlákniny. Navíc obsahují důležité vitamíny A**, C a D**a minerální látky jako jsou železo a vápník**. ** dle požadavků legislativy Potravina pro obilnou výživu, obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce, v prášku. Balení obsahuje 225 g.
od 79 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Feedo
Pro obohacení chuťových zážitků Vašeho děťátka je zde kaše s kvalitními obilovinami a lahodnou chutí ovoce. Díky obsahu vitamínů A**, C, D** přispívá k normální funkci imunitního systému. Výborně chutnají a jsou bez přidaného cukru.* *Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry **Dle požadavků legislativy Nutrilon kaše jsou díky kvalitním obilovinám přirozeným zdrojem energie. Jejich výroba i složení se řídí nejpřísnějšími požadavky legislativy na kojeneckou a dětskou výživu. Obsahuje klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS. Balení obsahuje 225 g.
od 79 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Feedo