LEANO.cz
GymBeam Premium Omega 3 250 ml citrus

GymBeam Premium Omega 3 250 ml citrus

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

GymBeam Premium Omega 3 250 ml citrus Premium Omega 3 - ochucený rybí olej bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny, který pozitivně ovlivňuje imunitní systém a celkové zdraví Premium Omega 3 je ochucený olej z lososa a volně žijících mořských ryb v Norsku. Rybí olej je mimořádně cenný pro lidský organismus, protože obsahuje mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, včetně kyseliny DHA, DPA a EPA. Tyto omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou esenciální, to znamená, že si je naše tělo nedokáže vytvořit, a proto musí být přijaty ze stravy. Sportovci je doplňují, protože mastné kyseliny obsažené v rybím oleji podporují funkci srdce, štěpení sacharidů a zdraví srdce. Také pomáhají snížit hladinu triglyceridů v těle a podporují zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Redukují riziko srdečních onemocnění, pomáhají zrychlit regeneraci po tréninku, chránit mozek a jeho funkce a snížit riziko cukrovky. Navíc Premium Omega 3 je obohacen o vitamíny rozpustné v tucích - vitamín D, E a A.

Podobné zboží

BEAR FOOT stimulační a termogenní vícesložkový spalovač, vhodný pro vegetariány a vegany.
od 319 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
Je vynikajícím přípravkem pro silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty, kde poskytuje okamžitý zdroj energie.
od 339 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
FatZero Fat Elimination obsahuje účinnou kombinaci látek podporující metabolismus tuků. Extrakty Garcinie kambodžské, Guarany a chrom.
od 238 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Pilulka
Sport gel je energetický gel založený na jednoduchých a komplexních sacharidech s diferencovaným uvolňováním, s přídavkem D-Ribose a Isomaltulose Palatinose ™, které poskytují energii konstantně a postupně.
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz