LEANO.cz
ELASTPORE+PAD náplast samolep.sterilní 10x15cm 1ks

ELASTPORE+PAD náplast samolep.sterilní 10x15cm 1ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Batist
nebo
Do online lékárny

ELASTPORE PAD náplast samolep.sterilní 10x15cm je elastická sterilní náplast na rány s absorpčním polštářkem.Savý polštářek má vysokou absorpční schopnost a je opatřen povrchovou vrstvou zabraňující přilepení na ránu. Netkaný textil náplasti je propustný pro vzduch a vodní páru.ELASTPORE PAD je s výhodou aplikovatelná na oblých a kónických částech těla.Velikost náplasti je 10 cm x 15 cm.Balení obsahuje 1 ks.

Podobné zboží

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.
od 159 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Nexcare Hřejivá náplast přirozeně ulevuje od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Uvolňuje svalové napětí, podporuje uvolnění, obnovuje pohyblivost. Náplast dokonale přilne k pokožce. Příjemná na nošení, pružná a ohebná při pohybu.
od 154 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Hydrokoloidní náplasti určené na rychlé hojení povrchových ran (řezné rány, škrábnutí), po zastavení krvácení.
od 106 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
Set modrých detekovatelných náplastí je určený k ošetření poranění, která jsou v kuchyních a jiných pracovištích potravinářského průmyslu nejčastější. Modrá barva umožňuje snadnou vizuální detekci a zároveň tenká hliníková fólie (umístěná mezi vložkou a nosičem náplasti) umožňuje detekci detektorem kovů v případě, že by se část náplasti uvolnila. 
od 359 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz