LEANO.cz
EKO Hnízdo pro děťátko oboustranné jednorožec

EKO Hnízdo pro děťátko oboustranné jednorožec

Cena 1 099
  • Doručení domů/poštovné 109 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Měkkoučké multifunkční hnízdo pro dítě s okouzlujícím vzhledem poskytuje bezpečnost a pohodlí pro spící děti. Miminko bude mít pocit jistoty jako u maminky v děloze díky zmenšenému prostoru. Chrání dítě před pádem z pohovky nebo postelePraktickosť hnízda znamená, že může být použito i jako podložka na hraní. Hnízdo lze rovněž využít při spaní v posteli s rodiči nebo iv postýlce jako ochrana před přilehnutí nebo přidušením dekou. Hnízdo má vysoké okraje, které usnadňují položení dítěte na boku, což je důležité zejména, když dítě trpí refluxem. Hnízdo je velmi praktické i při cestování, jednoduše ho vezmete s sebou. Hnízdo je dvoustranná. Nenoste dítě v hnízdě!

Srovnání cen EKO Hnízdo pro děťátko oboustranné jednorožec

1 099 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
1099.00 1099.00 1

Podobné zboží

Dětská multifunkční kolébka a postýlka v jednom Milly Mally.
od 3 679 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Cestovní postýlka Milly Mally Mirage.
od 1 789 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Puppolina Olina – dětská postýlka se stahovací bočnicí a polohovatelným roštem, vyrobená z kvalitního borovicového dřeva s povrchovou úpravou. Charakteristika: 6 barevných variant rošt nastavitelný do 3 poloh rozměry: 120 × 60 × 93 cm Příslušenství – nutno objednat zvlášť: šuplík – univerzální kolečka (nelze použít u varianty se šuplíkem)
od 3 909 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Nádherná cestovní postýlka CARETERO Medio je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Má moderní vzhled a velmi zajímavé barvy. Je určena pro děti do 15 kg.  
od 2 029 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka