LEANO.cz
Collistar Rozjasňující denní krém Energy + Brightness SPF 20  50 ml

Collistar Rozjasňující denní krém Energy + Brightness SPF 20 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Collistar
nebo
Do online lékárny

V průběhu dne je pleť neustále vystavena vnějším agresorům i důsledkům stresu a urychleného životního stylu. Rozjasňující denní krém Energy + Brightness pokožce pomáhá efektivně čelit všem nepříznivým vlivům a uchovávat si mladistvý vzhled. Navrací pleti energii, zdravý jas a schopnost přirozené obrany.PopisAktivní látky: oligopeptid 20 - stimuluje buněčnou obnovu a syntézu kolagenu i elastinu, tonizuje pleť a navrací jí pružnost, liči - podporuje mikrocirkulaci a okysličení pleti, rozjasňuje tón, zanechává pokožku svěží a jasnou, chrání před vnějšími agresory, pigmenty odrážející světlo - opticky rozjasňují a vyhlazují pleť, UVA a UVB filtry - chrání před UV zářením, trehalóza, brusinky - hydratují a vyživují pleť. Účinky: zanechává pleť samehově hebkou a hladkou, dodává pokožce energii a zdravý jas, tonizuje a vyhlazuje, dlouhodobě revitalizuje pleť. Jak používatKaždé ráno nanášejte krém na čistou pleť.

Podobné zboží

 Intenzivní noční péče proti známkám únavy.
od 635 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Pilulka | Notino
 Intenzivní noční péče proti známkám únavy.
od 635 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Pilulka | Notino
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Notino
Ideální čisticí pěnící gel pro hloubkové čistění mastné nebo podrážděné pleti. Ozdravuje pokožku. Optimalizovaná koncentrace čisticích složek pro vyšší čisticí účinnost. Lepší kosmetické vlastnosti – jemnější textura, pěnící schopnost, svěžest.
od 384 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka | Notino