LEANO.cz
Clarins Extra-Firming Day Cream Dry skin liftingový denní krém 50 ml

Clarins Extra-Firming Day Cream Dry skin liftingový denní krém 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Clarins
nebo
Do online lékárny

Hlavní účinky:Inovace Clarins ve zpevňující denní péči zaručuje lift ingový efekt ihned po aplikaci, takže výsledek je okamžitý. Den po dni je pleť pevnější a zároveň si zachovává ideální pružnost. Tento globální zpevňující účinek viditelně redukuje vrásky a mimické linky, vypíná kontury obličeje a odhaluje jeho krásu. Složení:Organická mateřídouška citronová: chrání elastinová vlákna, upevňuje podpůrnou síť pleti v dermální části. Výtažek z organického zeleného banánu: posiluje kolagenová vlákna a jejich spoje s buňkami v dermu. Bocoa: posiluje syntézu kolagenu. Ovesný cukr: vyhlazuje povrch pleti. Kyselina hyaluronová: hydratuje. Clarins exkluzivní Anti-Pollution komplex: chrání pleť před škodlivými vlivy prostředí. Způsob použití:Aplikujte každé ráno na očištěný obličej a krk lehkými tlaky, postupujte od středu obličeje do stran.

Podobné zboží

Pro mladě vypadající, zregenerovanou pleť plné vitality.
od 329 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo
Inovovaná zpevňující péče pro ženy ve věku kolem 40 let. Působí proti stárnutí pleti, zvyšuje pevnost, plnost, pružnost a jas pleti a prodlužuje její mládí. Viditelně redukuje vrásky a mimické linky a vypíná konruty obličeje. D S ochranný faktorem SPF 15.
od 2 119 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | FAnn parfumerie
Citlivá pleť je po celý den vyživená, zklidněná a s pocitem pohodlí .
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Notino | Ageo
Nivea® Rozjasňující denní krém Naturally Good pro zářivou pleť s 99 % ingrediencí přírodního původu* obsahuje organické aloe vera a vzácný jojobový a mandlový olej. Zbývající 1 % ingrediencí zajišťuje stabilitu a bezpečnost výrobku. Výsledek: Hydratovaná pleť po celých 24 hodin. Pleť je svěží a vypadá zdravě a zářivě. *ingredience pocházejí z přírody a po zpracování si uchovávají více než 50 % své molekulární struktury (v přirozeném stavu), včetně vody.
od 179 Kč
Nejlevněji
Feedo
Lékárna.cz | Feedo