LEANO.cz

Čistící prostředky do koupelny a kuchyně

40 položek
Přírodní a velmi účinný čistící prostředek na veškeré kuchyňské povrchy. Účinně odstraní mastnotu a zanechá svěží citrusovou vůní. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tohoto čistícího prostředku můžete 100% spolehnout, že je vyroben výhradně z šetrných ingrediencí a jeho použití je tak bezpečné pro celou rodinu. Vlastnosti: Vyrobený z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří. 100% recyklovatelná nádoba s uzavíratelným rozprašovačem. Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients"), a to bez kompromisů. Specifikace: Balení: 475 ml. Země původu: Kanada. Složení: voda (>30%), caprylyl glykosid (<5%), myristyl glykosid (<5%), lauryl glykosid (<5%), alkohol (<5%), terpineol (citrus) (<5%), dekanal (citrus) (<5%), allyl caproate (sladké ovoce) (<5%). Proč právě ATTITUDE? ATTITUDE vyvíjí produkty obsahující pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Ačkoliv rakovinotvorné chemické látky a toxiny jsou stále legálně tolerovány v kosmetických produktech a produktech pro domácnost, ve výrobcích značky Attitute žádné takové nenajdete. Přírodní výrobky značky ATTITUDE jsou ojedinělé nejen díky respektu k lidskému zdraví a životnímu prostředí, ale také díky překrásné vůni a schopnosti pěnit. Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů. Originální dětské obaly udělají radost i nám dospělým.
od 129 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Feedo
BRIL čisticí prášek je určený k čištění všech tvrdých ploch v domácnosti.
od 42 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
BRIL čisticí prášek je určený k čištění všech tvrdých ploch v domácnosti.
od 42 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Univerzální čistič Chicco je speciálně vytvořen pro čištění domácnosti a jejích různých povrchů (kuchyň, koupelna, …) a také všech objektů s nimiž přijde dítě do kontaktu (jídelní židle, přebalovací pulty, hrací stolečky, …) Vlastnosti: produkty čistí bez nutnosti oplachování přípravek je obohacen o extrakt ze zeleného čaje, který má antibakteriální vlastnosti univerzální čistič se skládá z 99% z přírodních přísad testováno na přítomnost niklu, chromu a kobaltu dermatologicky testováno bez barviv a vůní Obsah balení: 500 ml.
od 159 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
AQUAINT 100% ekologická čisticí voda 500 ml + CHICCO Čistič univerzální Chicco Sensitive, 500 ml Univerzální čistič Chicco je speciálně vytvořen pro čištění domácnosti a jejích různých povrchů (kuchyň, koupelna, …) a také všech objektů s nimiž přijde dítě do kontaktu (jídelní židle, přebalovací pulty, hrací stolečky, …) Vlastnosti: produkty čistí bez nutnosti oplachování-přípravek je obohacen o extrakt ze zeleného čaje, který má antibakteriální vlastnosti univerzální čistič se skládá z 99% z přírodních přísad- testováno na přítomnost niklu, chromu a kobaltu dermatologicky testováno bez barviv a vůní obsah balení: 500 ml Aquaint 100% přirozená čisticí voda na ruce, pokožku, ústa a pod. OSOBNÍ A HYGIENICKÁ PÉČE. Vlastnosti: Univerzální ekologický čistící prostředek. Čistí a chrání přirozenou cestou. Bez alkoholu a bez parfému. Vhodné od narození. Obsahuje jen vodu a *HClO (kyselinu chlornou), kterou obsahuje v množství menším než 0,01 %. Čistí, osvěžuje. Ideální pro citlivou pokožku. Dermatologicky testováno. Neřeďte. Aplikujte a můžete jít. Ujistěte se, že je použito dostatečné množstvíroztoku Aquaint, aby pokrylo znečištěný povrch (ruce, nohy, zadeček atd.). V případě potřebyošetřenou plochu vysušte čistou utěrkou. Po použití zůstane na čištěném povrchu jen voda. Allergy UK schválila AQUAINT jako Allergy Friendly Product (výrobek vhodný i pro alergiky). Univerzální ekologický čistící prostředek v mechanickém rozprašovači pro použití před i po jídle, po použití toalety, při cestování apod. Může být použitý na libovolné částitěla pro dospělé i děti od narození. Aquaint ve srovnání s jinými čisticími výrobky: Aquaint voda má mnohostranné čistící způsoby použití a vlastnosti jako žádný jiný výrobek, který je dnes na trhu, což ji dělá velmi pohodlnou a univerzální, zejména při cestování nebo při pobytu venku s dětmi. Aquaint působí na ruce a pokožku, v podstatě všude, kamkoli půjdete. Aquaint je bez zápachu nebo chuti, nevysušuje pokožku, nelepí, nezanechává žádné zbytky.
od 279 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Potřebujete rychle zlikvidovat špínu, která je na očích. To je ideální příležitost pro Cif.
od 35 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Potřebujete rychle zlikvidovat špínu, která je na očích. To je ideální příležitost pro Cif.
od 37 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Velmi účinný čisticí prostředek, který nezanechává škrábance.
od 54 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Pořiďte si krémový čistící prostředek, který odstraní i neskutečně velkou špínu
od 50 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Čistící sprej do kuchyně s recepturou inspirovanou přírodou obsahuje přírodní výtažky z citronu.
od 82 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo | Ageo
Skvěle slouží pro každodenní běžný úklid kuchyně. Rychle a účinně odstraňuje nečistoty a špínu a zanechává veškeré povrchy zářivě čisté.
od 49 Kč
Nejlevněji
Feedo
Lékárna.cz | Feedo
Cillit Bang aktivní pěna pro snadné a rychlé čištění velkých ploch v koupelně.
od 88 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Univerzální odmašťovač odstraňuje nejodolnější připálenou mastnotu a silné nečistoty.
od 92 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Popis Nový Cillit Bang pro odstranění mastnoty a pro větší lesk s Turbo Power působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje skvrny od zapečeného jídla a poradí si i s mastnotou. Je vhodný pro všechny typy povrchů kromě sklokeramického, halogenového a dřeva. Zanechává svěží vůni a lesk. Objem: 750 ml       Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: 1. Otočte trysku do pozice „on“. 2. Před použitím přípravek vždy otestujte na méně viditelném místě, abyste se přesvědčili o jeho kompatibilitě s povrchem. 3. Horké povrchy nechejte před požitím výrobku vychladnout. 4. Držte lahev ve svislé / mírně nakloněné poloze ve vzdálenosti 20 cm od čištěného povrchu, stříkejte přípravek přímo na ošetřovanou plochu, nechejte působit a potom utřete hubkou/hadříkem. 5. Důkladně spláchněte vodou a potom utřete hadříkem. V případě nádobí, hrnců, kastrolů a jiných neporózních povrchů, které přijdou do přímého styku s potravinami, nastříkejte na skvrnu způsobenou jídlem bez přidání vody a nechejte výrobek nanejvýš 30 minut působit, potom důkladně opláchněte vodou.SkladováníSpotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby na obale. Podrobná data A.I.S.E. VarováníUchovávejte mimo dosah dětíZamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodouCLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníUPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na následující povrchy: halogenové plotny, dřevěné povrchy, horké nebo poškozené povrchy, vinylové povrchy. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte na místě nepřístupném pro malé děti. Uzávěr vždy pevně utáhněte.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaRozklad popisuVarianta - Power Cleaner proti mastnotě a pro větší lesk
od 81 Kč
Nejlevněji
Ageo
Pilulka | Ageo
Pohodlný způsob sterilizace. Efektivní a rychlý.
od 99 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Feedo
Držák nápojů ke kočárkům Mima Xari a Mima Kobi se snadno připevní k rukojeti kočárku. 
od 81 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
CIF Nature sprej koupelna 750 ml + CIF Nature sprej kuchyně 750 ml Čisticí sprej do koupelny Cif – receptura inspirovaná přírodou obsahuje ocet. Díky obsahu čisticích látek na přírodní bázi odstraňuje vodní kámen a nečistoty ve vaší koupelně. Objem 750 ml. Čisticí sprej do kuchyně Cif receptura inspirovaná přírodou obsahuje přírodní výtažky z citronu. Díky obsahu čisticích látek na 100% přírodní bázi, odstraňuje mastnotu a nečistoty ve vaší kuchyni. Objem 750 ml.
od 198 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Čistič koupelen 500ml Feel Eco určený k jemnému ošetření keramických, kovových, skleněných i plastových povrchů. Přípravek je určen k jemnému, ale účinnému odstraňování mýdlových a vápenatých nečistot a mastnoty.
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Ekologický čistič na indukční a sklokeramické plochy si poradí s veškerými nečistotami a zanechá dlouhotrvající lesk.
od 95 Kč
Nejlevněji
Feedo
Lékárna.cz | Feedo
Svěřte čistotu své kuchyně šetrné, a přesto velmi účinné, síly sody. Ekologický čistič FROSCH i na odolné nečistoty.
od 75 Kč
Nejlevněji
Feedo
Lékárna.cz | Feedo | Ageo
Pro čistotu kuchyňských povrchů a odstranění nepříjemných pachů!
od 93 Kč
Nejlevněji
Feedo
Lékárna.cz | Feedo
Všestranný čistič, který si poradí s nečistotami, mastnotou a navíc i vápenatými usazeninami. Vhodný pro koupelnu, kuchyň i kachličkové podlahy. Výrobek je oceněn certifikátem EU Ecolabel. Díky receptuře obsahující malinový ocet univerzální čistič odstraňuje usazeniny vodního kamene, nečistoty, skvrny od vody i zbytky mýdla. Zajišťuje dlouhotrvající lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Složení: < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfémy. Další složení: malinový ocet.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo
Irigátor (klystýr) ZSZ.
od 219 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Čistič koupelen Mr. Proper dokonale vyčistí koupelnu, napomáhá zamezit opětovnému usazování nečistot.
od 66 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Nádoba na moč pro ženy, vyrobená z plastu. Používá se pro pacienty, kteří jsou z jakéhokoli důvodu imobilní.
od 176 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Jedinečný přípravek pro dokonalou čistotu a úklid sprchového koutu.
od 65 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Pulirapid Koupelna ve spreji čistí a hygienizuje všechny omyvatelné povrchy v koupelně.
od 70 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Real čistič koupelen odstraňuje různé druhy nečistot. Jedná se o ekologicky šetrný výrobek.
od 69 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Real classic spojuje sílu čisticího prášku s jemností krému, je šetrnější než prášek a přitom univerzální a spolehlivě silný.
od 33 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Osvědčený a účinný prostředek s jemným abrazivem, který je určen k odstraňování připálenin a zaschlých zbytků jídla
od 43 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Jímací samolepící sáček na moč pro děti, s hypoalergenní náplastí velikosti 50 x 50 mm. Sáček slouží k jednorázovému odběru moče u dětí.
od 299 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Sáček močový 2000 ml s křížovou výpustí je určen k vícenásobnému použití pro jednoho pacienta a po ukončení používání se vyprázdní a znehodnotí.
od 16 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Expert na dezinfekci Sanytol bez chlóru, odstraňuje bakterie, viry, mikroby. Nyní v cenově výhodném dupacku s kuchyňským mýdlem.
od 129 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Sanytol s vůní citrusových plodů odstraňuje 99,99% bakterií, plísní a virů. Zajišťuje dokonalou hygienu.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo
Savo Kuchyně je spolehlivý pomocník při úklidu a čištění všech povrchů v kuchyni.
od 56 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Čistí a dezinfikuje. Ideální pro dezinfekci hraček, kotců domácích zvířat a všechny další omyvatelné povrchy v domácnosti. Účinně vyčistí a vydezinfikuje a dodá vašemu domovu nádech svěží čistoty. Savo Prim je vhodné i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a vláknitých plísní.
od 32 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Toro pasta 200g
od 31 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Jednorázové žínky ve třech formách pro hygienu pacientů jak v akutní sféře, tak i v sociálních ústavech.            
od 189 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Real nový je tekutý čisticí prostředek s obsahem abraziva, který v moderní formě navazuje na všechny tradiční kvality značky Real.
od 44 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo