CALCIUM OVOVITAL orální tobolky 30 Biomin

CALCIUM OVOVITAL orální tobolky 30 Biomin

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Doplněk stravy je vhodný hlavně pro: - aktivní osoby středního věku - těhotné a kojící ženy - ženy v menopauze - ženy a muže vyšších věkových skupin.

Podobné zboží

OsteoK2 komplex je doplněk stravy s vysokým obsahem vápníku, vitamínu D3 (cholekalciferol) a vitamínu K2 ve formě biologicky aktivního MenaQ7 (menachinon-7).Zajišťuje vývoj, zrání a udržení kvalitní kostní tkáně. Po menopauze udržuje pevné a zdravé kosti. Pro hezkou postavu, pro aktivní život v každém věku.  
od 149 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Kalciové kapsle s biotinem pro správný stav vlasů a nehtů. Protože jen dokonalá výživa zevnitř znamená dokonalý vzhled navenek!
od 349 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Komplexní multivitamin s minerály a výtažkem kořene ženšenu pro aktivní život po padesátce. Spektrum je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.
od 315 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Kombinace vápníku a vitamínu D3 je zvláště vhodná pro osoby trpící jeho nedostatkem (osoby dlouhodobě pobývající v nemocnici, děti). Tato kombinace se doporučuje v zimním období, při nedostatku slunečního záření.
od 225 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Lékárna.cz