Tekutý zdroj energie s obsahem sacharidů s dlouhým a krátkým řetězcem (glukóza, fruktóza, maltodextrin, D-ribóza). Obohacený o taurin, guaranu a L-arginin. Přidán hořčík, který pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, přispívá k rovnováze elektrolytů a k správné metabolismu pro tvorbu energie.
HCA přispívá potlačení tvorby tukových rezerv z energie přijaté stravou. Podporuje mírnění pocitu hladu a podporuje energetický metabolismus.
od 256 Kč
BENU
VO2 Boost 60 tab Hodnota VO2max je definována jako hodnota maximálního objemu kyslíku, který je atlet schopen využít. Produkt VO2 BOOST je zde právě proto, aby zlepšit sportovní výkon!
od 344 Kč
Dr. Max
Ochucený nápojový prášek s obsahem 6000 mg BCAA v jedné dávce v poměru 2:1:1 s L-Glutaminem a vitamínem B6.
od 461 Kč
Dr. Max
Energy Drink 1kg ovoce Superoktanové palivo s vysokým obsahem energie, aditivem důležitých minerálů (Na, K) v alkalizujících citrátových formách (stabilizace pH), určené pro aktivní a profesionální sportovce. Pro dodání energie, důležitých iontů a plnohodnotnou hydrataci během výkonu i pro tzv. sacharidovou superkompenzaci před výkonem.
od 449 Kč
Dr. Max