LEANO.cz
Beautyblender Original Pink houbička na make-up růžová BB-003

Beautyblender Original Pink houbička na make-up růžová BB-003

Cena 450
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Nepostradatelný pomocník k dosažení dokonalého make-upu. Díky svému originálnímu tvaru a struktuře zajišťuje rovnoměrnou a dokonalou aplikaci makeupu s minimální spotřebou. Celý popis

Srovnání cen Beautyblender Original Pink houbička na make-up růžová BB-003

450 Kč
 
89 Kč
450.00 450.00 1

Podobné zboží

Dodá vašim řasám maximální objem a díky kokosovém oleji jsou řasy jemné na dotek. Má krémovou konzistenci a jemnou vůni.
od 186 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Nůžky pro děti.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Guerlain Rouge G de Guerlain vršek od rtěnky se zrcátkem Exotic Safari
od 760 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
FAnn parfumerie

Popis Beautyblender Original Pink houbička na make-up růžová BB-003

Každá žena touží po krásné pleti, ale zároveň se snaží docílit přirozeného vzhledu. Správně zvolený make-up je polovina úspěchu, druhou polovinou je pak jeho správná aplikace. Ulehčete si práci pomocí kosmetické houbičky Beutyblender Single PRO. Houbička je vytvořena v nápadité růžové barvě, která je stylová a make-up na ní jde skvěle vidět. Navíc má velmi jemný povrh a neobsahuje latex a parfemaci, je proto vhodná k použití u všech typů pleti a k aplikaci všech druhů make-upu, tvářenek a dalších kosmetických produktů. Tvar kapky Pomocí houbičky make-up nanesete rychle a rovnoměrně, aby na pleti nevznikaly skvrny a šmouhy, které kazí celkový dojem přirozenosti. Stačí, když Beautyblender před použitím namočíte a vyždímáte. Houbička potom make-up vtáhne a jemným klepáním po pleti v malém množství pokrývá pokožku. Jedinečný tvar kapky umožní aplikovat make-up jak na velkou plochu (čelo, tváře), tak i detailně okolo nosu, pod očima a podobně.