LEANO.cz
AVENE Cleanance Expert Tónovaná péče 40ml

AVENE Cleanance Expert Tónovaná péče 40ml

Cena 380
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Cleanance EXPERT Tónovaná péče se rychle absorbuje, aby hydratovala a zmatňovala pokožku. Pleť je sjednocená a rozjasněná. Péče speciálně vyvinutá pro aknózní pleť. Celý popis

Srovnání cen AVENE Cleanance Expert Tónovaná péče 40ml

380 Kč
 
89 Kč
409 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
459 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
465 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
380.00 465.00 4

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Notino
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo

Popis AVENE Cleanance Expert Tónovaná péče 40ml

Nenechte si kazit vzhled pleti pupínky a černými tečkami! Redukujte jejich výskyt pravidelným čištěním obličeje tónovanou péčí od Avène. Přípravek obsahující řadu aktivních látek včetně přírodní termální vody z Avène je speciálně určen pro aknózní pleť, kterou zbavuje nadbytečného mazu a snižuje riziko podráždění či začervenání. Pravidelným používáním je pokožka obličeje sjednocená a rozjasněná. Výsledek: redukuje černé tečky a vyhlazuje povrch pleti reguluje nadbytečný kožní maz zklidňuje, zmírňuje začervenání a působí proti podráždění hydratuje a zmatňuje pokožku Složení: Tónovaná péče je svým složením speciálně vyvinuta pro problematickou aknózní pleť. Obsahuje aktivní látky jako patentovanou inovaci diolényl, X-Pressin, monolaurin a termální vodu z Avène. Jejich kombinací dochází k redukci výskytu akné a černých teček. Zamezuje se červenání, odstraní se nadbytečný kožní maz a snižuje se riziko množení bakterií, které zapříčiňují vznik akné.