Aminostar FatZero HCA 100 tablet

Aminostar FatZero HCA 100 tablet

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

HCA přispívá potlačení tvorby tukových rezerv z energie přijaté stravou. Podporuje mírnění pocitu hladu a podporuje energetický metabolismus.

Podobné zboží

CLA 1000 mg: přírodní spalovač tuků , který chrání svalovou hmotu CLA 1000 mg je přirozená látka, která stimuluje odbourávání tukových buněk a ovlivňuje snižování tělesné hmoty. CLA je označením pro konjugovanou kyselinu linoleovou, přirozenou recepturu, která účinně podporuje spalování tuku. Funguje jako bariéra, která brání tuku vstoupit do tukových buněk. Tuk se místo uložení v tukových buňkách přesune do svalových buněk, kde se spálí při produkci energie. Je vědecky dokázáno, že CLA pomáhá snížit množství tělesných tuků a zvětšit čistou svalovou hmotu. CLA snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách a zabraňuje nadměrnému tloustnutí. Urychlení spalování tuku podporuje energetické zásobování svalstva, v důsledku toho se zvětší objem čisté svalové hmoty.
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Scitec CLA je účinná podpora při hubnutí v redukční dietě bez úbytku svalové hmoty.  
od 369 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
ECA 90 cps Originální kombinace termogenních stimulátorů „made in east block“, v ideálním stechiometrickém poměru 20:1:1 (kofein : synefrin : salycin), prověřená vrcholovými sportovci a atlety.
od 469 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
EB L-Carnitin Liquid + Stevia 1000ml magic berry L-karnitin CarnipureTM obohacený o citrát zinečnatý = efektivně využitelnou formu zinku, která doplňuje účinky karnitinu.
od 502 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka