LEANO.cz
Allnature Lněný olej 250 ml

Allnature Lněný olej 250 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Za studena lisovaný lněný olej podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování. Chuť oleje je lehce nahořklá. Ideální pro dochucování salátů, omáček a dipů. Lze aplikovat i na tělo, vlasy a nehty.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Allnature Lněný olej 250 ml

Lněný olej Allnature je získáván lisováním studenou cestou. Díky tomu si uchovává benefity obsažené v rostlině, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a jiné živiny a také přirozené aroma. Hodí se k dochucování salátů, omáček a dipů. Len setý přispívá k normálnímu trávení a pravidelnému vyprazdňování. Lze jej ale použít i k pěstění pleti, vlasů a nehtů. Použití: v kuchyni k dochucování pokrmů pro podporu normálního trávení péče o pokožku, vlasy a nehty Dávkování: 2x denně 3-5 ml (čajová lžička). Složení: Lněný olej, D-a tokoferol antioxidant, antioxidant výtažky z rozmarýnu (E392). Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 3862 kJ/880 kcal, tuky 94 g, z toho nasycené mastné kyseliny 13,1 g; sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g; bílkoviny 0 g, sůl 0 g.