ADVANTAGE roztok v pipetách pro kočky 4x0.8 ml

ADVANTAGE roztok v pipetách pro kočky 4x0.8 ml

Cena 665
  • Doručení domů/poštovné 59 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč
  • Dostupnost: skladem

ADVANTAGE 80 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro kočky. Prevence a léčba napadnutí koček blechami. Celý popis

Srovnání cen ADVANTAGE roztok v pipetách pro kočky 4x0.8 ml

665 Kč
doprava zdarma od 1000 Kč
59 Kč
699 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč
734 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
665.00 734.00 3

Podobné zboží

Obsahuje přírodní oleje a esence z citrónu a eukalyptu, takže poskytuje aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, především blechám, klíšťatům, komárům a vším. Obojek je netoxický, a proto ho můžete bezpečně použít u koťat od prvního měsíce života, březích koček a koček, které trpí alergií na běžné přípravky s insekticidy. Obojek poskytuje aktivní ochranu po dobu tří měsíců. Výhodou je univerzální velikost, kterou si individuálně nastavíte bezpečnostní přezkou. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky či kontraindikace.
od 99 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psy od 10 kg do 25 kg 
od 245 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Kožní spray s desinfekčním účinkem. Obsažená látka - bukový dehet - lokálně desinfikuje. Pomocné látky obsažené ve spreji vytvářejí nad místem zásahu plastický kryt, který chrání před přístupem vlhkosti a zevních vlivů, ale nebrání perspiraci kůže.
od 105 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Lékárna.cz | DocSimon

Popis ADVANTAGE roztok v pipetách pro kočky 4x0.8 ml

Prevence a léčba napadnutí koček blechami. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3‒4 týdny. Lék se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Nepoužívat u koťat do 8 týdnů věku. Dávkování: Kočky nad 4 kg - 1 pipeta Advantage 80 mg roztok pro nakapání na kůži ‒ spot-on pro kočky Způsob podání: K nakapání na kůži — spot-on. Z pipety sejmeme uzávěr, který je zajištěn před zneužitím dětmi, přitlačíme jej na opačnou stranu, pootočíme, sundáme. Dvěma prsty rozhrneme srst mezi lopatkami, případně na bedrech tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneseme přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Jednorázová aplikace má účinnost 3‒4 týdny.