100% kokosová pasta Rapunzel 500g

100% kokosová pasta Rapunzel 500g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Rapunzel
nebo
Do online lékárny

Tato 100% kokosová pasta se vyrábí z dužin kokosů, které jsou namlety na hladkou pastu.

Podobné zboží

100% čistý panenský kokosový olej z Cocos Nucifera. Neobsahuje žádné přímesi ani konzervanty. Vhodný k péči o tělo pro suchou a citlivou pokožku, na vlasové zábaly, masáže. Současně jej lze využít i gastronomii, pro smažení i pečení.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Kokosový Olej Naturalis patří mezi vysoce kvalitní kokosové oleje což dokazuje řada certifikátů jakosti, které obdržel. Využití kokosového oleje zahrnuje přípravu pokrmů i kosmetiku. Jeho výhodou je schopnost odolávat vysokým teplotám. Díky tomu je vhodný na smažení i pečení. V kosmetice je s oblibou používán pro zjemnění, regeneraci a hydrataci pleti nebo jako vlasová maska.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
Oříškové máslo vyrobené z loupaných mandlí, které vás ohromí svou chutí a složením. Ideální pamlsek pro aktivní lidi a sportovce na dodání energie a doplnění zdravých tuků, vlákniny a bílkovin.
od 186 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
100 % rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek.
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon