LEANO.cz
106 položek
Spirulina patří mezi sladkovodní řasy modrozelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. Pomáhá při únavě a posiluje imunitu. 100% organický produkt.
od 107 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
VITO LIFE - Chlorella 360 mg, 100 tobolek Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství chlorofylu a je příznivá pro imunitu či vitalitu.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Prášek ze za studena lisované mladé pšenice amerického původu v BIO kvalitě. Díky speciálnímu procesu zpracování si prášek zachovává barvu, chuť, aroma a především všechny živiny. Mladá pšenice obsahuje chlorofyl, více než 80 typů různých enzymů a mnoho zásaditých látek.
od 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Prášek z mladé pšenice je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů. Kromě toho obsahuje i hodně bílkovin, vlákniny a chlorofylu. Mladá pšenice značky Nutrisslim má certifikaci BIO, je tedy vypěstována přírodní cestou a šetrně skladována, aby si zachovala svoje výživové hodnoty. Wheat Grass powder lze doporučit všem orientovaným na posílení imunity, detoxifikaci a potlačení únavy a vyčerpání.
od 419 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Chlorella BIO je dezintegrovaná sladkovodní řasa, působící jako antioxidant. Dodává vitalitu, podporuje imunitu a normální činnost trávícího traktu.
od 469 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Spirulina BIO je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
od 305 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Spirulina prášek BIO je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
od 125 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Tato kniha je obsáhlou a podrobnou příručkou pro všechny, kteří začínají s konzumací takzvaných zelených potravin. Přináší kompletní přehled, od mladé pšenice, ječmene, chlorely až po mořské řasy a zeleninu. 
od 102 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Bio prášek z výhonků mladého ječmene pomáhá při detoxikaci, během které se posiluje imunita celého těla. Lze užívat vnitřně i na pokožku.
od 186 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
1
3