LEANO.cz
> Všechny značky > Walmark

Walmark

Nalezených produktů: 51
Lecithin FORTE 1325mg 100+50 tobolek Promo
Dvojitě filtrovaný lecithin ve vysoké dávce. Je důležitým přirozeným zdrojem cholinu, inositolu a kyseliny linolové, která pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Navíc 50 % ZDARMA!
Cena: 303 Kč
Livinorm 60 tobolky bls
Doplněk stravy s ostropestřcem mariánským pro správnou funkci jater.
Cena: 359 Kč
W Hlíva ústřičná ex. PLUS tbl.60+30
Doplněk stravy Hlíva ústřičná s rakytníkem a echinaceou.
Cena: 369 Kč
Walmark B-komplex+vitamín C tbl.30
- doporučováno během nadměrné únavy a vyčerpání - vitaminy B2, B3, B5, B6 a vitamin C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání - vitaminy B1, B2, B3, B6 a vitamin C jsou důležité pro fungování nervového systému - vitamin B1 udržuje zdravé srdce - výborná ovocná chuť  
Cena: 94 Kč
Walmark Benosen tbl 20
Doplněk stravy Benosen Walmark obsahuje L-theanin a výtažky z kozlíku lékařského a chmele otáčivého, které mají zklidňující účinek a napomáhají dobrému spánku. 
Cena: 116 Kč
Walmark Beta karoten tob.100+30
Beta karoten je důležitý provitamin, který se v lidském těle mění na vitamin A.
Cena: 159 Kč
Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30
Probiotický komplex Biopron9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů (FOS).
Cena: 269 Kč
Walmark Biotin 300mcg tbl.100
Biotin se řadí do vitaminů skupiny B a někdy je rovněž nazýván vitaminem H - z německého "Haar und Haut”, což znamená “vlasy a kůže”. Biotin je potřebný pro řádnou přeměnu bílkovin, tuků a sacharidů. Biotin napomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy. Navíc přispívá k normální funkci nervového systému a je nezbytný k zachování energie a vitality.
Cena: 197 Kč
Walmark Degasin 280mg tob. 32 bls
Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích u osob s gastrointestinálními problémy způsobenými tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze.
Cena: 129 Kč
Walmark GinkoPrim Max 90+30tbl.
Kvalitní extrakt ginkgo biloby pro podporu paměti, koncentraci a mozkovou činnost obohacený o DMAE a magnesium. Magnesium má blahodárný vliv na nervový a svalový systém, podporuje mentální výkonnost. Navíc 30 tablet ZDARMA!
Cena: 370 Kč
Walmark GinkoPrim MAX tbl.30 2015
GinkoPrim Max je kombinací vysoce kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. Ginkgo biloba přispívá ke správné mentální a kognitivní činnosti.
Cena: 194 Kč
Walmark GinkoPrim MAX tbl.60 WL 2015
GinkoPrim Max je kombinací vysoce kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. Ginkgo biloba přispívá ke správné mentální a kognitivní činnosti.
Cena: 249 Kč
Walmark GinkoPrim Max tbl.80+40
GinkoPrim MAX je přípravek s obsahem ginkgo biloby, který podporuje periferní krevní oběh, pomáhá zachovat dobré kognitivní funkce a má blahodárný vliv na nervový a svalový systém. Unikátní kombinace tří látek pomáhá udržovat mentální svěžest a duševní pohodu.
Cena: 410 Kč
Walmark Herba C Rapid 30 tablet
Výrobek prémiové kvality s vysokou dávkou vitaminu C a zinkem pro podporu imunitního systému obsahuje optimální kombinaci 4 bylinných extraktů, které se tradičně používají pro podporu dýchacích cest.
Cena: 138 Kč
Walmark Hořčík 200 mg tablety 30
Nezbytný pro nervový a svalový systém. Pro zdravé zuby a kosti. Ke snížení únavy a vyčerpání.
Cena: 106 Kč
Walmark Chlorella 500mg tbl.100
Podporuje detoxikační procesy v organizmu, pomáhá udržovat správnou hladinu cukru a cholesterolu, podporuje metabolizmus a správné trávení, podporuje vitalitu a aktivitu organizmu, přispívá k řádnému fungování imunitního systému.
Cena: 220 Kč
Walmark Chlorella 500mg tbl.300
Podporuje detoxikační procesy v organizmu, pomáhá udržovat správnou hladinu cukru a cholesterolu, podporuje metabolizmus a správné trávení, podporuje vitalitu a aktivitu organizmu, přispívá k řádnému fungování imunitního systému.
Cena: 456 Kč
Walmark Chlorella japan Forte tbl.150+50
Vysoká dávka – 500 mg Chlorelly v jedné tabletě.  
Cena: 328 Kč
Walmark Koenzym Q10 30+30 tobolek Promo 60mg
Kvalitní koenzym Q10 získaný přírodní cestou. Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy.
Cena: 260 Kč
Walmark Koenzym Q10 30mg tob.30+30
Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy.
Cena: 169 Kč
Walmark Koenzym Q10 60mg tbl.30+30
Vysoce kvalitní koenzym Q10 získaný přírodní cestou. Výhodné balení s tobolkami zdarma!
Cena: 239 Kč
Walmark Koenzym Q10 60mg tob.30+30 Promo
Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy. Navíc dárek - Karta pohody.
Cena: 222 Kč
Walmark Koenzym Q10 MAX 100mg tob.30
100% čistý koenzym Q10.
Cena: 306 Kč
Walmark Laktobacily Complex tob.30+12
vylepšené probiotické multikmenové složení 8 druhů bakterií ve velmi vysokém množství 15,6 miliard v maximální denní dávce. obohaceno o fruktooligosacharidy vhodná péče o vyváženou střevní mikroflóru  vhodné zejména během výletů a cestování vhodné pro celou rodinu a děti od 3 let vyrobeno držitelem certifikátu GMP
Cena: 226 Kč
Walmark Laktobacily Complex tob.56+28
Vylepšené probiotické multikmenové složení 8 druhů bakterií ve velmi vysokém množství 15,6 miliard v maximální denní dávce. Obohaceno o fruktooligosacharidy, vhodná péče o vyváženou střevní mikroflóru, vhodné zejména během výletů a cestování, vhodné pro celou rodinu a děti od 3 let, vyrobeno držitelem certifikátu GMP.
Cena: 358 Kč
Walmark Lecithin Forte tob.100+50
Vysoce kvalitní lecithin v silné dávce 1325 mg. Dvojitě filtrovaný sójový lecithin přírodního původu, kyselina linolová pro správnou hladinu cholesterolu v krvi, neobsahuje lepek ani laktózu. Bez přidaných konzervantů a umělých barviv, vyrobeno držitelem certifikátu GMP.
Cena: 338 Kč
Walmark Lutein Plus 20mg 70+50 tobolek
Vyvážené složení pro výživu očí s vitaminem A a zinkem. Obohacené o zeaxanthin, lutein a vitamin E. Nyní 50 tablet ZDARMA. Doporučeno lidem s unavenýma očima, pracujícím na počítači, sledujícím TV nebo řidičům.
Cena: 399 Kč
Walmark Marťánci gummi 50+ 50 + Hexbug brouk
Limitovaná edice s Hexbug broukem zdarma! Chutné želatinové tablety pro podporu zdraví, imunity a vitality. S černým bezem/echinaceou, vitaminem C a zinkem, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.
Cena: 259 Kč
Walmark Megacéčko Active 500mg tob.30
Vysoká dávka vitaminu C pro správné fungování imunitního systému, stálý příjem vitaminu C v průběhu celého dne díky mikroperličkám postupně se uvolňuijících z kapslí, vhodné pro sezónní (podzim-zima) každodenní užívání pro podporu imunity. Doporučeno lidem vystaveným zvýšené psychické i fyzické zátěži, sportovcům, kuřákům a těm, kteří chtějí dodatečnou nutriční podporu. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.
Cena: 116 Kč
Walmark Megacéčko jahoda 600mg tbl.30
Účinky vitaminu C: pomáhá podporovat obranný systém, jako antioxidant přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikály, pomáhá zachovat zdravé kosti, zuby, chrupavky, dásně a kůži. Přispívá k tvorbě kolagenu, podporuje vitalitu a energii.
Cena: 115 Kč
Walmark Megacéčko pomeranč 600mg tbl.30
Walmark Megacéčko je doplněk stravy obsahující vysokou denní dávku vitaminu C v jedné tabletě. Vitamin C pomáhá podporovat imunitní systém a pomáhá chránit proti volným radikálům. Zvýšený přísun vitaminu C je vhodný zejména v obdobích zvýšeného výskytu infekčních onemocnění. 
Cena: 115 Kč
Walmark Megadéčko 2000 IU tob.60
Vysoká dávku vitamínu D3 v biologicky vstřebatelné formě, obsažený vitamin D3 je forma vitaminu D preferovaná organizmem, denní dávka v jedné tobolce, snadno polykatelné tobolky , doporučeno zvláště osobám málo vystaveným slunečnímu záření, seniorům, těhotným ženám a osobám s vyšší tělesnou hmotností. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP
Cena: 159 Kč
Walmark MemoPlus Energizer tob.60
Vysoce kvalitní doplněk stravy s ginkgo bilobou pro podporu výkonu mozku, koncentrace a kognitivních funkcí. Extra energie během vyčerpání, psychické únavy nebo období zvýšeného stresu. Doporučeno především studentům během učení a zkouškového období a lidem, jejichž profese vyžaduje neustálou duševní výkonnost a bdělost. Tablety potaženy pro snadné polykání. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.
Cena: 307 Kč
Walmark Omega 3 Forte tob.120+60
Vysoká dávka omega-3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak. 
Cena: 249 Kč
Walmark Omega 3 Forte tob.60+30
Vysoká dávka omega-3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak.
Cena: 194 Kč
Walmark Omega 3 FORTE tobolky 120+60
Vysoká dávka omega-3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. DHA pak také k normální funkci mozku a zraku. Příznivého účinku je dosaženo při min. dávce DHA a EPA 250 mg denně. Navíc 50 % ZDARMA!
Cena: 239 Kč
Walmark Ostropestřec mariánský 1000mg tbl.60
Vysoce kvalitní extrakt ze semen. Intenzívní ochrana jater s antioxidačním a detoxikačním účinkem, podpora regenerace jaterních buněk a pomoc při ochraně před externími vlivy, bez umělých barviv a sladidel, bez konzervačních látek. Produkt je vhodný pro dlouhodobé užívání. Vysoké množství ostropestřce mariánského v jedné tabletě
Cena: 225 Kč
Walmark Proenzi Intensive tbl.120+60
Darujte svým nejbližším to nejlepší pro pohyb ve vánočním balení od Proenzi®. Přípravek Proenzi® Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.
Cena: 579 Kč
Walmark Prostenal Control 90tbl. + multifunkční šroubovák ZDARMA
Vylepšené složení osvědčené péče pro zdravou prostatu ve vánočním balení s praktickým šroubovákem se svítilnou. Prostenal® CONTROL kombinuje dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny, které podporují celkové zdraví prostaty.
Cena: 499 Kč
Walmark Selezin ACE Complex tbl.30
Selezin ACE představuje unikátní a vyváženou kombinaci minerálů – selenu a zinku - obohacených o vitaminy A, C, E a B6, které umocňují účinnost produktu. Pro zdraví vlasů, nehtů, pleti a ochranu buněk.
Cena: 150 Kč
Walmark Silymax 7000mg tbl.60 bls
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je rostlina, která se již po staletí používá na podporu zdraví jater. Silymarin, aktivní složka ostropestřce, je komplex bioflavonoidů, který je extrahovaný z jeho semen. Tradičně je ostropestřec s vysokým obsahem silymarinu používaný na podporu funkce jater.  
Cena: 324 Kč
Walmark Spektrum Energie 90tbl.
Doplněk stravy Spektrum Energie je prémiový, komplexní multivitamin s minerály, koenzymem Q10 a vitaminem B6 pro udržení energie. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.
Cena: 344 Kč
Walmark Spektrum Imunita 90tbl.
Komplexní multivitamin s Imunactivem®, který obsahuje vitamin C a zinek pro podporu imunity a beta-glukany s bioflavonoidy. Spektrum je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.
Cena: 344 Kč
Walmark Spektrum Vitalita 50+, 90 tablet
Komplexní multivitamin s minerály a výtažkem kořene ženšenu pro aktivní život po padesátce. Spektrum je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.
Cena: 344 Kč
Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO 100+30 tbl.
Multiminerál pro silné kosti a zuby díky vápníku a hořčíku. Pro podporu imunity díky zinku, mědi a vitaminům D3 a B6. Navíc 30 tablet ZDARMA! Unikátní multifunkční kombinace minerálních látek a vitaminů nezbytných pro mnoho klíčových procesů v lidském organismu.
Cena: 232 Kč
Walmark Vápník-Hořčík-Zinek Osteo tbl.100+30
Multiminerál s vitaminy D3 a B6  
Cena: 189 Kč
Walmark Vápník, Horčík, Zinek - Osteo tbl. 30
Složení prémiové kvality s vyváženou kombinací minerálů a vitaminů, vápník a hořčík v optimálním poměru, obohaceno o vitaminy D a B6 pro lepší vstřebatelnost vápníku a hořčíku. 
Cena: 115 Kč
Walmark Varixinal gel 75 ml
Pomáhá při bolestech dolních končetin a příznivě působí při pocitech „těžkých a unavených nohou“.
Cena: 173 Kč
  
1
2    1 - 48 z 51