Vtech

Elektronická dětská chůvička Vtech BM2200. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko. S integrovaným světelným projektorem NEMO, dítě zklidní a utiší barevné projekce hvězd a planet na stropě a sada melodických ukolébavek. Chůvička vyniká svým moderním designem a jednoduchým intuitivním ovládáním.
od 1 639 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Elektronická dětská chůvička Vtech BM1000. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko.Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a čistý zvuk, spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení a 100% soukromí.
od 799 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Elektronická dětská chůvička Vtech BM2300 s přehledným displejem. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko.Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a čistý zvuk, spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení a 100% soukromí.  
od 1 439 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Uspávací opička Vtech. Super pomůcka při uspávání Vašeho miminka pomocí zvolené ukolébavky. Opičku můžete zavěsit pomocí háčku ve tvaru ocasu na jakýkoli předmět, který to umožňuje. Na kočárek, autosedačku, postýlku, tašku a všude tam, kde budete uspávací opičku potřebovat. 
od 849 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dětská video chůvička Vtech BM2600 s velkým 2“ LCD displejem. Hladina hluku je podpořena vizuální indikací pomocí LED kontrolek. 2 červené a 3 zelené diody LED. Dětská jednotka funguje na napájení ze zásuvky, rodičovská jednotka může fungovat i na baterie, což pro rodiče zajišťuje flexibilní používání. Nastavit si můžete pět různých úrovní hlasitostí upozornění. Pokud si nastavíte tichý režim, začne světelná LED kontrolka blikat, pokud dítě pláče. Chůvička vyniká svým moderním designem a jednoduchým intuitivním ovládáním.  
od 1 790 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
Dětská video chůvička Vtech BM3200 s velkým 2,8“ LCD displejem. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko. Videochůvička umožňuje výběr mnoha režimů (zvuk/kamera/tichý režim/vibrace) a monitorování teploty. 
od 2 839 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dětská video chůvička Vtech BM4300 Sovička s velkým 4,3“ 480x272 pixelů. LCD displejem. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko.Vyznačuje se vynikajícím přenosem obrazu i zvuku díky digitální technologii FHSS 2,4 GHz, včetně nočního vidění a zoomování.  
od 3 459 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dětská video chůvička Vtech BM4500 s velkým 4,3“ LCD displejem. Videochůvička umožňuje výběr mnoha režimů (zvuk/kamera/tichý režim/vibrace) a monitorování teploty. 
od 4 039 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dětská video chůvička Vtech BM4600 Sova s velkým 4,3“ (480x272) pixelů LCD displejem. Nastavit si můžete pět různých úrovní hlasitostí upozornění. Pokud si nastavíte tichý režim, začne světelná LED kontrolka blikat, pokud dítě pláče. Chůvička vyniká svým moderním designem a jednoduchým intuitivním ovládáním.  
od 4 329 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dětská video chůvička Vtech BM4700 s velkým 4,3“ 480x272 pixelů. LCD displejem. Chůvička je praktickým pomocníkem v péči o miminko.  
od 3 919 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Svoje děťátko uslyšíte ve dne v noci, i když jste v jiné místnosti nebo na zahradě. Základní dětská chůvička VTech DM1111 přenáší zvuky z dětského pokoje, takže v případě nutnosti můžete ihned přiběhnout a miminko uklidnit. Velký dosah doma i venku Technologie DECT zaručuje čistý a bezpečný přenos zvuku. Dětskou jednotku trvale zapojíte do sítě, rodičovská je pochopitelně přenosná. Dobíjecí akumulátory v ní vydrží na jedno nabití až 14 hodin aktivního monitorování a dobijí se za přibližně 12 hodin. Na docházející baterii vás upozorní zvukový signál. Dosah chůvičky činí až 75 metrů v interiérech a až 460 metrů venku – samozřejmě v závislosti na okolním prostředí. U zvuku, který je navíc světelně indikovaný pomocí LED, si můžete navolit jedno z 5 nastavení hlasitosti. Hlavní vlastnosti: jednosměrný přenos zvuku dosah až 75 m uvnitř / 460 m venku výdrž až 14 hodin, nabíjení cca 12 hodin (rodičovská jednotka) světelná indikace zvuku 5 nastavení hlasitosti
od 899 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Mějte své miminko pod neustálým dohledem, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Praktická pokročilá dětská chůvička VTech DM1211 vás virtuálně propojí, a to až na vzdálenost 460 metrů (v ideálních podmínkách, při použití v interiéru je pochopitelně teoretická maximální vzdálenost menší). Dvě samostatné jednotky Každá dětská chůvička sestává ze dvou jednotek, VTech DM1211 není výjimkou. Dětská jednotka, kterou umístíte do pokojíčku, se napájí ze sítě. Umí přehrávat ukolébavky s možností nastavení pěti úrovní hlasitosti, a kromě mikrofonu, který přenese případný pláč miminka k vám, nabízí také reproduktor, abyste své děťátko mohli na dálku uklidňovat svým hlasem. Funguje také jako noční světlo. Rodičovská jednotka využívá nabíjecí baterie, jež nabízejí až 14hodinovou výdrž. V případě klesající kapacity akumulátoru vydá výstražný signál. Také na ní najdete podsvícený displej, který mimo jiné zobrazuje teplotu v místnosti. Díky praktickému klipu na opasek ji můžete mít ...
od 1 250 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Dětská chůvička je hlídač, který nikdy nespí, a umožní vám monitorovat vaše spící děťátko i z vedlejší místnosti nebo například ze zahrady. Model VTech VM2251 zaujme barevným displejem, možností obousměrné komunikace i chytrými funkcemi, se kterými budete mít miminko vždy pod dohledem. Dvě šikovné jednotky Do pokojíčku patří dětská jednotka, jež nabízí mimo jiné kameru s ručně nastavitelným úhlem, kterou můžete namontovat na zeď. Funguje pochopitelně i v noci – automaticky se v případě potřeby přepne na infračervené noční vidění. Praktický senzor měří pokojovou teplotu. Mikrofon, který k vám přenáší případný pláč, je samozřejmostí. Výhodou je vestavěný reproduktor. Nejenže děťátku můžete na dálku přehrát některou z pěti ukolébavek, ale také ho můžete uklidnit vlastním hlasem. Kompaktní rodičovská jednotka s 800mAh nabíjecí baterií nabídne i v dobře přenosném těle velký, 2,4" barevný displej s rozlišením 320 × 160 bodů (QVGA). Obraz můžete přibližovat (kamera nabízí 2× zoom). ...
od 2 190 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Se svým miminkem nemůžete fyzicky být 24 hodin denně, dnešní chytré technologie vám ale umožňují, abyste o něm měli vždy přehled. Luxusní dětská chůvička VTech VM5252 vám spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce. 5" barevný displej na rodičovské jednotce Dětská jednotka nabízí kameru nastavitelným úhlem, takže vašemu zraku nic neunikne. Nahrává samozřejmě i v noci – automaticky se přepne do infračerveného nočního režimu. Dítěti můžete na dálku pustit některou z 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků. Jednotka obsahuje senzor, který měří teplotu v místnosti, a její mikrofon je vysoce citlivý (lze nastavit v 9 úrovních), takže pláč nebo volání rozhodně nepřeslechnete. Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou budete mít při sobě, nabízí velký barevný displej s úhlopříčkou 5" a rozlišením 480×272 pixelů (WGVGA). Můžete na něm ovládat 2× zoom u kamery na dětské jednotce, a protože rodičovská jednotka obsahuje mikrofon a dětská reproduktor, tak můžete děťátko na dálku ...
od 3 790 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Se svým miminkem nemůžete fyzicky být 24 hodin denně, dnešní chytré technologie vám ale umožňují, abyste o něm měli vždy přehled. Luxusní dětská chůvička VTech VM5261 vám spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce. 5" barevný displej na rodičovské jednotce Dětská jednotka nabízí kameru se širokým pozorovacím úhlem 170°, takže vašemu zraku nic neunikne. Nahrává samozřejmě i v noci – automaticky se přepne do infračerveného nočního režimu. Dítěti můžete na dálku pustit některou z 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků. Jednotka obsahuje senzor, který měří teplotu v místnosti, a její mikrofon je vysoce citlivý, takže pláč nebo volání rozhodně nepřeslechnete. Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou budete mít při sobě, nabízí velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 5" a rozlišením 480×272 pixelů (WGVGA). Můžete na něm ovládat 2× zoom u kamery na dětské jednotce, a protože rodičovská jednotka obsahuje mikrofon a dětská reproduktor, tak můžete děťátko na dálku uklidnit ...
od 4 290 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max