LEANO.cz
> Všechny značky > URGO

URGO

Nalezených produktů: 59
URGO Afty a drobná poranění dutiny úst.sprej 15ml
Sprej s kyselinou hyaluronovou na ošetření aft, zánětů dásní, ústních popálenin a poranění (např. související s odstraňováním zubního kamene nebo nošením rovnátek). Mírní bolest, nepálí a neštípe, chrání a podporuje hojení. Neobsahuje cukr ani alkohol.
Cena: 274 Kč
URGO Aqua protect Omyvatelná náplast 10cmx6cm 10ks
Nedělená náplast URGO Aquaprotect – Omyvatelná je vhodná v případě, že hledáte náplast odolnou krátkodobému kontaktu s vodou (např. mytí rukou).
Cena: 71 Kč
URGO Aqua protect Omyvatelná náplast 20ks
Náplast URGO Aquaprotect – Omyvatelná je vhodná v případě, že hledáte náplast odolnou krátkodobému kontaktu s vodou (např. mytí rukou).
Cena: 84 Kč
URGO Blisters Na puchýře hydrokoloidní náplast 6ks
Urgo Blisters Na puchýře jsou hydrokoloidní náplasti vyrobená špičkovou technologií. Zabraňují vzniku puchýřů, ulevují od bolesti a pomáhají hojení již vzniklých puchýřů. Náplasti odpuzují vodu a bakterie a lze je používat při sprchování i koupeli.
Cena: 73 Kč
URGO Bradavice kryoterapie 38ml
URGO Bradavice je domácí kryoterapeutický prostředek určený k ošetření pravých bradavic na rukou a nohou u dospělých a dětí od 4 let.
Cena: 399 Kč
URGO Burns Na popáleniny lipidokol síťka 5x5cm 6ks
Náplast URGO Na popáleniny a povrchové rány - sterilní tyl na jedno použití - je určena na ošetření popálenin 1. stupně, povrchových popálenin 2. stupně v domácnosti a povrchových ran. Lipidokoloidní vrstva ulevuje od bolesti, napomáhá hojení.
Cena: 213 Kč
URGO Burns Na popáleniny lipidokol.nápl 5x7cm 6ks
Náplast URGO Na popáleniny o velikosti 5x7cm je připravena k okamžitému použití na ošetření popálenin 1. stupně, povrchových popálenin 2. stupně v domácnosti. Lipidokoloidní vrstva ulevuje od bolesti, napomáhá hojení.
Cena: 205 Kč
URGO Burns Na popáleniny lipidokoloid 10x7cm 4ks
Náplast urgo Na popáleniny o velikosti 10x7cm je připravena k okamžitému použití na ošetření popálenin 1. stupně, povrchových popálenin 2. stupně v domácnosti. Lipidokoloidní vrstva ulevuje od bolesti, napomáhá hojení.
Cena: 213 Kč
URGO CORICIDE Náplast na kuří oka 12ks
URGO Coricide - jednoltlivě balené náplasti na místní ošetření tvrdých a měkkých kuřích ok a mozolů. Kyselina salicylová působí na zatvrdliny - ochranný kroužek je měkký a zabraňuje tření - pomocí lepící vrstvy se udržuje náplast na místě.
Cena: 98 Kč
URGO Discreet Diskrétní náplast 20ks
URGO Discreet – Diskrétní nabízí průhledný podklad, který je diskrétní a estetický. Je to také prodyšná náplast, která nechává pokožku i ránu volně dýchat a zároveň díky polštářku napuštěnému antiseptickým roztokem zajišťuje antimikrobiální ochranu drobných ran. Speciálně upravený polštářek se nelepí na ránu.
Cena: 84 Kč
URGO FAST HEALING FINGER na prsty hydrok.nápl.8ks
Hydrokoloidní náplasti určené na rychlé hojení povrchových ran (řezné rány, škrábnutí), po zastavení krvácení.
Cena: 131 Kč
URGO FAST HEALING-KNEE Na kolena hydrok.nápl.6ks
Hojivé hydrokoloidní náplasti určené ke krytí povrchových ran (řezné rány, škrábnutí) po zastavení krvácení. Speciální tvar náplastí je určený přímo pro krytí poranění na kolenou.
Cena: 140 Kč
URGO FILM Fixační náplast 5m x 1,25cm
Urgofilm umožňuje ráně a pokožce dýchat. Mezi hlavní přednosti patří vysoká kožní tolerance, snadná aplikace bez nůžek díky snadnému trhání a průhlednost pro rentgenové paprsky.
Cena: 44 Kč
URGO FILM Fixační náplast transp. 5mx2,5cm perf.
Urgofilmâ umožňuje ráně a pokožce dýchat. Mezi hlavní přednosti patří vysoká kožní tolerance, snadná aplikace bez nůžek díky snadnému trhání a průhlednost pro rentgenové paprsky.
Cena: 71 Kč
URGO Filmogel Afty 6 ml NOVÝ
URGO Filmogel Afty Přípravek je vhodný na ošetření aft a drobných poranění v dutině ústní. Přispívá k hojení a tiší bolest. Zamezuje kontaktu afty s okolním prostředím. Chrání před dráždivými potravinami a otlaky, například od rovnátek či od protézy.
Cena: 199 Kč
URGO FILMOGEL CHAPPED LIPS Popraskané rty 1,9 ml - exp. 08/2018
Přípravek je určen na ošetření popraskaných rtů. Po nanesení na prasklinu a po zaschnutí (do 2 minut) vytvoří neviditelný ochranný film, který prasklinu uzavře, chrání před vnějšími vlivy, hojí a tiší bolest.
Cena: 89 Kč
URGO FILMOGEL Opary 3ml NOVÝ
Účinné a diskrétní řešení v každém stadiu oparu. Přípravek je vhodný k ošetření oparů na rtech. Po nanesení vytváří diskrétní, voděodolný film. Účinek 2 v 1 zajišťuje pomoc v každém stadiu výsevu oparu – prevence výsevu oparu (omezuje propuknutí výsevu oparu a odstraňuje pocity pálení a svědění) a hojení po výsevu (omezuje riziko přenosu infekce, omezuje růst oparu, odstraňuje pocity štípání, pálení a brnění, ulevuje od bolesti, podporuje proces hojení).
Cena: 305 Kč
URGO FILMOGEL Poškozené nehty 3.3ml NOVÝ
Přípravek je vhodný na ošetření nehtů poškozených mykózou nebo zraněním. Chrání před mikrobiálními, fyzikálními i chemickými vlivy vnějšího prostředí.
Cena: 319 Kč
URGO FILMOGEL SPOTS Na pupínky 2ml
URGO Spots Filmogel tekutá náplast k okamžitému použití v praktické tužce. Urychluje mizení pupínků (akné).
Cena: 319 Kč
URGO FILMOGEL Stop okusování nehtů 9ml
URGO Stop okusování nehtů zamezuje kousání nehtů a cucání prstů. Hořký, průsvitný a nezávadný lak na nehty, který díky své hořké chuti odrazuje od kousání nehtů a cucání prstů, přispívá k péči o nehty.
Cena: 310 Kč
URGO FINGER Náplasti na prsty 10ks
Tato pružná a omyvatelná náplast chrání a nebrání pohybu prstů, pro maximální komfort. Náplast k okamžitému použití je určena k ochraně povrchových a řezných ran. Je odvětrávaná mikroskopickými průduchy, takže nechává pokožku dýchat.
Cena: 86 Kč
URGO FIX Fixační náplast 5 m x 1,25 cm, textilní
Fixační náplast kotoučová prodyšná, textilní, tělové barvy. Neelastická. Snadno trhatelná, bez použití nůžek.
Cena: 51 Kč
URGO FIX Fixační náplast 5 m x 2,5 cm, textilní
Fixační náplast na cívce, kotoučová, prodyšná, textilní, tělové barvy. Neelastická. Snadno trhatelná, bez použití nůžek.
Cena: 63 Kč
URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ks
Inovativní oboustranný keramický odstraňovač ztvrdlé kůže – šedá strana pro dokonalé odstranění ztvrdlin a kuřích ok, růžová strana pro zjemnění plosek nohou. Unikátní materiál keramický kámen používaný profesionály v podologii.
Cena: 129 Kč
URGO Kleště na nehty s pilníkem 1ks (Nail Cutter)
Vyvinuto speciálně na tvrdé a ztluštělé nehty, kleštičky, díky zaobleným okrajům, zaručují velmi účinnou a přesnou úpravu nehtů, pilník, který je součástí kleštiček, umožňuje komfortní dokončení úpravy nehtů.
Cena: 136 Kč
URGO MOZOLY hydrokoloidní náplast 5ks
URGO Mozoly - hydrokoloidní náplast s glycerínem jemně odstraňuje mozoly. Díky protiotlakové peletě s hydrokoloidní vrstvou a glycerínem náplast ulevuje od bolesti a jemně odstraňuje mozoly.
Cena: 161 Kč
URGO MULTI-EXTENSIBLE rychloobvaz 20x72mm 300ks
Urgo multiextensible je nealergizující, vzdušná a velmi jemná. Pro citlivou pokožku.
Cena: 476 Kč
URGO NA ŘEZNÁ PORANĚNÍ hydrok. nápl. 7,4x2cm 10ks
Tvorba bílého gelu namísto strupu je normální a podporuje hojení. Tento gel okamžitě tiší bolest, urychluje hojení a chrání ránu jako druhá kůže.  
Cena: 106 Kč
URGO Náplast ve spreji 40ml
Polopropustný film. Pro děti od 1 roku. Při aplikaci působí na ránu antisepticky díky ethanolu.
Cena: 159 Kč
URGO Péče o chodila ve 2 krocích 2ks
Balíček produktů URGO Péče o chodidla ve 2 krocích se skládá ze 2 produktů určených k odstranění a hydrataci hrubé pokožky na chodidlech.
Cena: 480 Kč
URGO Péče o nohy promobalení 3ks
URGO Péče o nohy promobalení je akční balíček obsahující 3 produkty určené pro péči o nohy - URGO FILMOGEL Praskliny, URGO Prevence mykóz 3v1 sprej a URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže.
Cena: 139 Kč
URGO Pemza 1ks (Pumice Stone)
Přírodní pemza pro odstranění ztvrdlé, drsné a zrohovatělé pokožky na chodidlech a patách. Po použití je pokožka opět hladká, jemná a pružná. S praktickým závěsným provázkem do sprchy.
Cena: 29 Kč
URGO PORE Fixační náplast 5 m x 2,5 cm
Hypoalergenní netkaná náplast bez krytu. Nealergizující, prodyšná.
Cena: 63 Kč
URGO PORE Fixační náplast 5 m x 5 cm
Bílá náplast z netkaného textilu je ideální pro pacienty s obzvláště citlivou pokožkou. 
Cena: 99 Kč
URGO PORE Fixační náplast 5m x 1,25 cm
Urgopore® je pružná, mikroporézní a hypoalergenní kotoučová náplast. Používá se k fixaci náplastí, obvazů a zdravotnických prostředků, které se často mění, na alergickou, choulostivou nebo citlivou pokožku.
Cena: 53 Kč
URGO PORE Fixační náplast s trhátkem 5 m x 2,5 cm
Náplast Urgo Pore s trhátkem usnadňuje oddělení částí náplasti bez potřeby nůžek.
Cena: 71 Kč
URGO Prevence mykóz Sprej 150ml
URGO Prevence mykóz - preventivní ochrana před vznikem plísňového onemocnění nehtů a meziprstí (onychomykóza a atletická noha), aplikuje se přímo na chodidla a do bot. URGO Prevence mykóz 3 účinky v 1 - Fungicid, Antiperspirant, Deodorant.
Cena: 165 Kč
URGO Puchýře sport - na paty 5ks
Ergonomicky upravený tvar náplasti se jako skutečná druhá kůže přizpůsobí a zaručí zvýšenou přilnavost. Zajistí nesrovnatelný komfort při sportovních aktivitách.
Cena: 101 Kč
URGO Puchýře ultra diskrétní 5ks
Náplast na puchýře, diskrétní. Náplasti jsou zcela průhledné, neviditelné a při nošení velmi pohodlné.
Cena: 148 Kč
URGO Resistant Odolná náplast 1mx6cm
URGO Resistant – Odolná je prodyšná náplast, která nechává pokožku i ránu volně dýchat a zároveň díky polštářku napuštěnému antiseptickým roztokem zajišťuje antimikrobiální ochranu drobných ran. Speciálně upravený polštářek se nelepí na ránu.
Cena: 71 Kč
URGO Resistant Odolná náplast 20ks
URGO Resistant – Odolná je prodyšná náplast, která nechává pokožku i ránu volně dýchat a zároveň díky polštářku napuštěnému antiseptickým roztokem zajišťuje antimikrobiální ochranu drobných ran. Speciálně upravený polštářek se nelepí na ránu.
Cena: 53 Kč
URGO Sensitive Citlivá pokožka náplast 1mx6cm
Nedělená náplast URGO Sensitive – Citlivá pokožka se přizpůsobuje pohybu a je zvláště vhodná pro citlivou pokožku.
Cena: 71 Kč
URGO Sensitive Citlivá pokožka náplast 20ks
URGO Sensitive – Citlivá pokožka nabízí pružný a pohodlný podklad. Je to také prodyšná náplast, která nechává pokožku i ránu volně dýchat a zároveň díky polštářku napuštěnému antiseptickým roztokem zajišťuje antimikrobiální ochranu drobných ran. Speciálně upravený polštářek se nelepí na ránu.
Cena: 84 Kč
URGO SENSITIVE Citlivá pokožka náplast Familly Pack, 60ks
URGO Sensitive Citlivá pokožka Family Pack je hypoalergenní, pohodlná a prodyšná kusová náplast k ochraně povrchových ran. Polštářek s antiseptikem. Balení obsahuje 60 ks náplastí, 3 velikosti.
Cena: 112 Kč
URGO SOS CUTS Samolepící obinadlo 3m x 2,5cm
SOS Cuts = obinadlo na zastavení krvácení. Menší řezná poranění, povrchové krvácení – rychlé zastavení krvácení pomocí komprese.
Cena: 261 Kč
URGO Special Kids JUNGLE Dětská náplast 14ks
Kusové dětské náplasti s veselými motivy z džungle vhodné na ochranu povrchových ran.
Cena: 95 Kč
URGO Steril.komprese bavl.10x10cm 10sáčků á 2ks
Gázové čtverce 10cm x 10cm, 10 sáčků á 2ks
Cena: 92 Kč
URGO Steril.komprese bavl.7.5x7.5cm 10sáčků á 2ks
Gázové čtverce 7,5cm x 7,5cm, 10 sáčků á 2ks
Cena: 65 Kč
  
1
2    1 - 48 z 59