LEANO.cz

Terezia

Nalezených produktů: 16
ACEROHIP TRIO Vitamin C 500 60 kapslí
Přírodní vitamin C ze 3 přírodních zdrojů - aceroly, šípku a rakytníku. Vitamin C podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy či vyčerpání a podporuje celkovou vitalitu.
179 Kč
B-Komplex Super Forte tbl.100
B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organismu.
99 Kč
B-komplex Super Forte tbl.20
B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organismu.
49 Kč
B15 MEMORY 60 kapslí
B15 MEMORY je jedinečná směs s obsahem zdraví prospěšné houby a rostlin pro zlepšení paměti, koncentrace a kognitivních funkcí. Je vhodný při rekonvalescenci po narkóze a pro všechny ostatní s vysokými psychickými nároky (studenti, manažeři, senioři).
229 Kč
B17 Apricarc s meruňkovým olejem 150+30 kapslí
Výrobek s obsahem 4 látek. Základ tvoří meruňková jádra obsahující vitamin B17. S obsahem hlívy ústřičné, reishi a rakytníku, pro podporu imunity.
699 Kč
BABYIMUN sirup s hlívou a rakytníkem hruška 100ml
BABY IMUN - Sirup s pečlivě vybranými přírodními surovinami, hlívou ústřičnou a rakytníkem řešetlákovým na podporu imunity pro děti již od 1 roku. Jedna lahvička obsahuje ovocný koncentrát až z 1 kg čerstvého ovoce. Příchuť hruška.
224 Kč
HEMOPLUS+Kys.listová 50+10 kapslí vhodné pro těhotné
Přírodní přípravek Hemoplus přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Obsahuje vinnou révu, hlívu ústřičnou, ostružník křovitý, vitamin B2, B6, B9, B12, C a železo.
219 Kč
Ostropestřec + Reishi 60 kapslí
Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně a detoxikaci jater a podporuje jejich zdraví, podporuje i trávení. Houba reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravé oběhové soustavy.
209 Kč
Terezia B17 APRICARC s meruňkovým olejem orální 50+10 kapslí
Výrobek s obsahem 4 látek. Základ tvoří meruňková jádra obsahující vitamin B17. S obsahem hlívy ústřičné, reishi a rakytníku, pro podporu imunity.
329 Kč
TEREZIA Čaga+Reishi a Rakytník cps.60
TEREZIA Čaga je další z léčivých hub, které přidáváme do našeho portfolia. Čaga je jedním z nejsilnějších antioxidantů a to díky vysokému obsahu enzymu superoxiddismutáza (SOD), který je obsažen také v borůvkách nebo ženšenu. Čaga ho však obsahuje mnohonásobně víc.
435 Kč
Terezia Hlíva ústřičná kapsle 150+30 zdarma velké balení
TEREZIA100 HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje komplex přírodních látek pro správné fungování organismu. Díky TEREZIA100 Hlívě ústřičné můžete svému tělu najednou dodat mnoho látek, které potřebuje.
449 Kč
TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 120cps. + Krokoměr
HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další. RAKYTNÍKOVÝ OLEJ je nejvzácnější látkou z plodů rakytníku řešetlákového.
299 Kč
TEREZIA PleuroENZYM cps.60
TEREZIA pleuroENZYM je doplněk stravy, který je unikátní kombinací aktivních látek hlívy ústřičné a enzymů bromelain a papain, které určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí naše biochemické procesy. Produkt je také obohacený o vitaminy D3 a E, které přispívají k rychlejšímu dělení buněk a chrání buňky před oxidativním stresem. Podílí se tak na pomalejším procesu stárnutí.
244 Kč
TEREZIA PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE cps.10
Hlíva ústřičná a laktobacily, vitamín C a šípek obsahuje komplex látek přispívající ke správné činnosti trávicího ústrojí a na podporu imunity.
109 Kč
TEREZIA Vitamin C 500mg TRIO NATUR cps.60
Vitamin C z bohatých přírodních zdrojů jako jsou šípek, acerola a rakytník. Díky tomu je lidským organizmem lépe vstřebáván. Vitaminem C není možné se předzásobit, proto je potřeba ho doplňovat každý den. 
235 Kč
TEREZIA VITAMIN D3 BABY od 1.měsíce 400 IU 10ml
Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Reguluje metabolismus vápníku, je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nutný pro růst pevných kostí a zubů. Většina současné populace má vitamínu D nedostatek.
159 Kč