LEANO.cz

Tea tree oil

Nalezených produktů: 19
Dr. Müller Tea Tree Oil roll-on 4 ml
Tea Tree Oil Dr. Müller PHARMA Pharmaceutical Grade je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej čajovníku australského. Čistý Tea Tree Oil je nejsilnější přírodní antiseptikum se širokým antimikrobiálním spektrem (ničí bakterie, kvasinky, plísně atd.). Na rozdíl od ostatních antiseptik zachovává svoji účinnost i v přítomnosti krve a hnisu. 
85 Kč
Lubrikač.gel Ty&Já Tea Tree Oil 100ml Dr.Müller
Lubrikační gel Ty&Já® s olejem čajovníku australského je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. 
119 Kč
Tea Tree Oil 100% čistý 30ml Dr.Müller
Čistý Tea Tree Oil je nejsilnější přírodní antiseptikum se širokým antimikrobiálním spektrem (ničí bakterie, kvasinky, plísně atd.). Na rozdíl od ostatních antiseptik zachovává svoji účinnost i v přítomnosti krve a hnisu. 
299 Kč
Tea tree oil 100%čistý 10ml
Působí protizánětlivě, mírně znecitlivuje pokožku a má intenzivní repelentní účinek. Příznivě ovlivňuje hojení drobných poranění, slunečních i termických spálenin, omrzlin, plísňových onemocnění kůže a nehtového lůžka, záněty nosohltanu, bolesti v krku, rýmu a parodontózu.
129 Kč
Tea Tree Oil balzám na rty 10ml Dr.Müller
Balzám na rty s olejem čajovníku australského je balzám na rty přináší okamžitou úlevu pro rozpraskané a suché rty.  
83 Kč
Tea Tree Oil čisticí gel na oblič.150ml(Dr.Müller)
Jemný čisticí gel s olejem čajovníku australského je určen pro každodenní péči o mastnou pleť a o pleť mladistvých se sklonem k akné a jiným dermatologickým problémům. 
139 Kč
Tea Tree Oil gel pro intimní hygienu ženy 7x7.5ml
Tea Tree Oil gel pro intimní hygienu ženy Tea Tree Oil je obecně považován za aktivní prostředek proti bakteriálním, kvasinkovým a plísňovým infekcím. Většina těchto problémů je způsobena změnami mikroflóry v pochvě, např. po užívání antibiotik, změnou kvality vody, změnou intimního mycího prostředku nebo při změně sexuálního partnera. Lze jej použít i po gynekologickém vyšetření či zákrocích. Používá se k zabránění vzniku vaginálních problémů před a po návštěvě bazénů a veřejných koupališť. Odstraňuje nespecifické vaginální potíže vyplývající z ovlivnění vaginální mikroflóry způsobené např. změnou prostředí, změněnou kvalitou vody nebo změnou mycího přípravku používaného při denní intimní hygieně nebo při změně sexuálního partnera. Lze jej použít i jako lubrikační gel. Je nemastný, nedráždivý a nezanechává skvrny.
299 Kč
Tea Tree Oil gel s vitaminem E 30ml (Dr.Müller)
Čisticí gel na obličej s olejem čajovníku australského je jemný čisticí gel s olejem čajovníku australského je určen pro každodenní péči o mastnou pleť a o pleť mladistvých se sklonem k akné a jiným dermatologickým problémům.
109 Kč
Tea Tree Oil kondomy 3ks Dr.Müller
Kondomy, jsou-li správně používány, jsou účinné jako ochrana před otěhotněním a snižují riziko nákazy nebo šíření sexuálně přenosných onemocnění včetně AIDS. 
45 Kč
Tea Tree Oil krém 30ml (Dr.Müller)
Krém s olejem čajovníku australského je vhodný k pravidelné péči o pleť se sklonem k akné a k jiným dermatologickým problémům.
109 Kč
Tea Tree Oil masážní krém na nohy 150ml(Dr.Müller)
Masážní krém na nohy s olejem čajovníku australského je vysoce účinný masážní krém na nohy s obsahem antiseptického oleje čajovníku australského je vhodný pro odstranění bolesti unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. 
149 Kč
Tea Tree Oil mycí gel pro intimní hygienu 200ml
Jemný mycí gel s olejem čajovníku australského je vhodný pro každodenní hygienu intimních partií těla. Neobsahuje mýdlo ani jiné dráždivé složky, které mohou způsobit svědění a pálení.
149 Kč
Tea Tree Oil mycí pěna pro intimní hygienu 100ml
Intimní mycí pěna s olejem čajovníku australského šetrně myje a zároveň přispívá k odstranění nežádoucích organismů z povrchu kůže a sliznic.
105 Kč
Tea Tree Oil mýdlo s lístky čajovníku austr.100g
Přírodní glycerinové mýdlo s olejem a lístky čajovníku australského je čisté přírodní neparfemované mýdlo obsahuje 1 % oleje a 0,5 % lístků čajovníku australského. Tea Tree Oil propůjčuje tomuto jemnému mýdlu dlouhotrvající deodorační účinek a obsažené lístky působí jako přírodní peelingový prostředek. 
83 Kč
Tea Tree Oil mýdlo s lístky čajovníku austr.90g
Čisté přírodní neparfemované mýdlo obsahuje 1 % oleje a 0,5 % lístků čajovníku australského. 
89 Kč
Tea Tree Oil šampon proti lupům 200ml (Dr.Müller)
Šampon proti lupům s olejem čajovníku australského je určen pro jemné a efektivní omezení tvorby lupů a regeneraci vlasů namáhaných při barvení, trvalé, ondulaci nebo fénování. Nejprve účinně zbavuje vlasy a pokožku hlavy lupů a nečistot a pak pomáhá omezovat a kontrolovat bakteriální aktivitu, která tvorbu lupů způsobuje.
149 Kč
Tea Tree Oil tělové a pleť.mléko 150ml (Dr.Müller)
Tělové a pleťové mléko s olejem čajovníku australského je jemné mléko s obsahem oleje čajovníku australského je určeno pro každodenní péči o pokožku po mytí, sprchování, holení atp. Přináší úlevu při podráždění nebo drobných poraněních pokožky různého původu (spáleniny, opařeniny, odřeniny, záněty, opruzení) a při svědivosti doprovázející některá kožní onemocnění. 
139 Kč
Tea Tree Oil zubní pasta antiplaque 75ml
Zubní pasta s olejem čajovníku australského představuje vynikající prostředek ústní hygieny při problémech v ústní dutině. Příznivě ovlivňuje přirozené prostředí ústní dutiny a odstraňuje nepříjemný zubní plak. 
75 Kč
Tea Tree Oil zubní pasta whitening 75ml Dr.Müller
Zubní pasta s olejem čajovníku australského obsahující speciální abrazivní prostředky umožňující dosažení přirozené bělosti zubů Tea Tree Oil Whitening zubní pasta Dr. Müller Pharma obsahuje speciální abrazivní prostředky umožňující dosažení přirozené bělosti zubů. 
75 Kč