LEANO.cz
> Všechny značky > Sunarka

Sunarka

Nalezených produktů: 17
Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225g
Mléčná rýžová kašička na dobrou noc. Bez přidaného cukru. Pro děti od konce 4. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka dětské sušenky písmenkové 150g
Písmenkové sušenky pro první dětské zoubky. Mají přirozenou chuť, jsou vyrobeny z vybraných cereálií a přírodních surovin, s vitaminy a vápníkem. Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce věku.
Cena: 49 Kč
Sunarka dětský snack jablkové prstýnky 50g
Jablečné prstýnky z kukuřice a rýže pro první zoubky. Potravina pro zvláštní výživu - pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 12. měsíce věku. Extrudovaný výrobek.
Cena: 29 Kč
Sunarka dětský snack jahodová srdíčka 50g
Jahodová srdíčka z kukuřice a rýže pro první zoubky. Potravina pro zvláštní výživu - pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 12. měsíce věku. Přirozená chuť - Vybrané cerálie - Přírodní suroviny - Vitaminy a vápník. Extrudovaný výrobek.
Cena: 29 Kč
Sunarka jahodová kašička mléčná 225g
Jahodová kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru. Pro děti od konce 6.měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti.   
Cena: 69 Kč
Sunarka krupicová kašička s medem na dobrou noc mléčná 225g
Mléčná krupicová kašička na dobrou noc. Pro děti od dokončeného 6. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka krupicová kašička s vanilkou na dobrou noc mléčná 225g
Mléčná krupicová kaše na dobrou noc. Bez přidaného cukru. Pro děti od konce 6.měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.
Cena: 70 Kč
Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225g
Mléčná krupicová kaše na dobrou noc. Bez přidaného cukru. Pro děti od konce 8. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 70 Kč
Sunarka malinová kašička mléčná 225g
Malinová kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka medová kašička mléčná 225g
Medová kašička mléčná s 8 cereáliemi, pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka medová kašička neml.s 8cer.180g
Sunarka kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu, které přispívají ke zdravému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Obsahují totiž naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.
Cena: 45 Kč
Sunarka meruňková kašička mléčná 225g
Meruňková kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 74 Kč
Sunarka ovocná kašička mléčná 225g
Ovocná kaše mléčná s 8 cereáliemi, bez přidaného cukru. Pro děti od konce 8. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka ovocná kašička nemléčná s 8cereáliemi 180g
Sunarka kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu, které přispívají ke zdravému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Obsahují totiž naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. 
Cena: 45 Kč
Sunarka piškotová kašička mléčná 225g
Piškotová kašička mléčná s 8 cereáliemi. Pro děti od dokončeného 6. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč
Sunarka první kašička rýžová nemléčná 180g
Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých děti od ukončeného 4. měsíce. Je výživná a lehce stravitelná, neobsahuje kravské mléko (vhodná pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka). Jednoduchá příprava s vodou či různými druhy mléka.
Cena: 45 Kč
Sunarka vanilková kašička mléčná 225g
Vanilková kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru. Pro děti od konce 4. měsíce. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.
Cena: 69 Kč