Sodastream

Mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody doma. Dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody. Luxusní barevné provedení výrobníku Jet s uhlově tmavými metalickými tóny.
od 1 899 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lahev na čerstvě točenou vodu s sebou do práce, školy či za přáteli, „společenské" provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem ve stydlivě růžové barvě.
od 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lahev na čerstvě točenou vodu s sebou do práce, školy či za přáteli, „společenské" provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé barvě.
od 359 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Opakovaně použitelná lahev pro čerstvou točenou vodu. Vhodná pro výrobníky perlivé vody SodaStream, do kterých pasují lahve typu Fuse. Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek.
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Ochutnejte perlivou vodu s příchutí jahody. Koncentrovaná příchuť s recepturou speciálně pro perlivou vodu. Velké, cenově příznivé balení. Díky zvýšené koncentraci a velmi příznivému doporučenému poměru ředění připravíte až 18 litrů ochuceného perlivého nápoje z jedné 750ml lahve koncentrátu.
od 142 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Speciální edice sklenic pro příznivce značky SodaStream. Vychutnejte si domácí perlivou vodu ve skutečném skle. Přitažlivý tvar s charakteristickými vlnkami známými ze skleněných lahví značky SodaStream.
od 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dáte si skleničku jemně perlivé nebo raději plně perlivé? Dívejte, jak se vám sama nachystá. Tři nenápadná, modře podsvětlená tlačítka se symbolem jedné, dvou či tří kapek odlišují Spirit One Touch od všech ostatních v řadě výrobníků domácí perlivé vody SodaStream. 
od 3 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz