LEANO.cz
> Všechny značky > SENI

SENI

Nalezených produktů: 99
Seni Active Extra Large 10 ks ink. plen. kalh.
Prodyšné absorpční kalhotky pro osoby se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active připomínají klasické spodní prádlo. Díky bílé barvě a měkké vnější vrstvě kalhotky nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením.
Cena: 294 Kč
Seni Active Large 10 ks inkont. plenk. kalhotky
ABSORPČNÍ PLENKOVÉ KALHOTKY NATAHOVACÍ, SAVOST 1400ML, 10KS, OBVOD V PASE 60-135
Cena: 234 Kč
Seni Active Medium 10 ks inkont. plenk. kalhotky
ABSORPČNÍ PLENKOVÉ KALHOTKY NATAHOVACÍ, SAVOST 1260ML, 10KS, OBVOD V PASE 50-110CM
Cena: 209 Kč
Seni Active Normal Extra Large 10ks ink.plen.kalh.
Prodyšné absorpční kalhotky pro osoby se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active Normal připomínají klasické spodní prádlo. Nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Obvod boků 120-160 cm, savost 1100 ml.
Cena: 271 Kč
Seni Active Normal Large 10ks ink. plenk. kalhotky
Prodyšné absorpční kalhotky pro osoby se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active Normal připomínají klasické spodní prádlo. Nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Obvod boků 100-135 cm, savost 1100 ml.
Cena: 234 Kč
Seni Active Normal Medium 10ks ink. plenk.kalhotky
Prodyšné absorpční kalhotky pro lidi se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active Normal připomínají klasické spodní prádlo. Nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Obvod boků 80-110 cm, savost 1100 ml.
Cena: 220 Kč
Seni Active Normal Small 10ks ink. plenk. kalhotky
Prodyšné absorpční kalhotky pro osoby se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active Normal připomínají klasické spodní prádlo. Nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením. Savost 1100 ml, boky 55-85 cm.
Cena: 220 Kč
Seni Active Plus Extra Large 10ks ink. plen. kalh.
Elastické prodyšné absorpční kalhotky Seni Active Plus XL jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Obvod pasu 120-160cm. Natahují se jako klasické spodní prádlo. Příjemný, měkký materiál zajišťuje pohodlí a ničím nerušený pohyb.
Cena: 294 Kč
Seni Active Plus Large 10ks ink. plen. kalh.
Elastické prodyšné absorpční kalhotky Seni Active Plus Large jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Obvod pasu 100-135cm. Natahují se jako klasické spodní prádlo. Příjemný, měkký materiál zajišťuje pohodlí a ničím nerušený pohyb.
Cena: 280 Kč
Seni Active Plus Medium 10ks ink. plen. kalh.
Elastické prodyšné absorpční kalhotky Seni Active Plus Medium jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Obvod pasu 80-110cm. Natahují se jako klasické spodní prádlo. Příjemný, měkký materiál zajišťuje pohodlí a ničím nerušený pohyb.
Cena: 229 Kč
Seni Active Plus Small 10ks ink. plen. kalh.
Elastické prodyšné absorpční kalhotky Seni Active Plus Small jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Obvod pasu 55-85cm. Natahují se jako klasické spodní prádlo. Příjemný, měkký materiál zajišťuje pohodlí a ničím nerušený pohyb.
Cena: 255 Kč
Seni Active Small 10 ks inkont. plenk. halhotky
Prodyšné absorpční kalhotky pro osoby se středním stupněm inkontinence, kteří preferují aktivní životní styl. Seni Active připomínají klasické spodní prádlo. Díky bílé barvě a měkké vnější vrstvě kalhotky nešustí a nejsou vidět pod světlým oblečením.
Cena: 254 Kč
Seni Care Aktivující tělový gel 250 ml
Gel je určený k péči o citlivou pokožku náchylnou ke vzniku zánětů, opruzenin a proleženin. Zklidňuje případná podráždění pokožky a zároveň přispívá k její regeneraci. Díky obsahu guarany podporuje prokrvení pokožky a tím i přirozené okysličování.
Cena: 88 Kč
Seni Care Čistící pěna 500 ml
Čistící a ošetřující tělová pěna s extraktem z oliv, panthenolem, betainem z cukrové řepy a lněným biokomplexem, obsah 500 ml.
Cena: 109 Kč
Seni Care Hydratační šampon s 3% ureou 500 ml
Hydratační šampon Seni Care s 3% ureou a Boswelií účinně, ale šetrně myje citlivou, suchou nebo podrážděnou pokožku hlavy a obnovuje zdravý vzhled vlasů. Je určený pro všechny typy vlasů. Vhodný pro pacienty s lupénkou. Objem 500 ml.
Cena: 119 Kč
Seni Care Hydratační těl.emulze suchá pokož. 500ml
Hydratační tělová emulze pro suchou pokožku má lehkou konzistenci,snadno se roztírá na pokožku a dobře se vstřebává. Efektivně změkčuje vysušenou pokožku,kterou také vyhlazuje a zlepšuje její kvalitu.Dokonale navlhčuje pokožku a zklidňuje podráždění.
Cena: 151 Kč
Seni Care Jednorázové hyg. utěrky air-laid 30ks
Jednorázové utěrky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu air-laid. Jsou měkké na dotek, jemné a velmi savé, a současně velmi odolné proti roztržení i po namočení.
Cena: 129 Kč
Seni Care Krém pro suchou a zrohovat.pokožku 100ml
Ke každodenní péči o suchou, loupající se kůži, obzvlášť na kolenech, chodidlech, loktech a rukách. Reguluje proces odlupování a rohovatění pokožky. Díky obsahu močoviny a glycerínu úspěšně kůži změkčuje a vyhlazuje. Neobsahuje alergeny a barvidla.
Cena: 131 Kč
Seni Care Krémový mycí gel s 3% ureou 300 ml
Jemný krémový gel Seni Care je vhodný pro mytí citlivé, podrážděné a velmi suché pokožky, kterou dokonale hydratuje, regeneruje, zjemňuje a zlepšuje její elasticitu. Mimořádně příznivý je pro pacienty s lupénkou. Objem 300 ml.
Cena: 117 Kč
Seni Care Mycí tělový krém 3v1 950 ml
Mycí tělový krém 3v1 je vhodný pro ošetření a očištění podrážděné pokožky. Jemně čistí, regeneruje a chrání. Zanechává pokožku svěží a měkkou na dotek, nenarušuje její ochrannou hydro-lipidovou bariéru. Pro použití bez vody.
Cena: 262 Kč
Seni Care Ochranný tělový krém s argininem 200 ml
Ochranný krém s argininem Seni Care chrání pokožku před vznikem zánětlivých stavů, opruzenin a proleženin a zároveň ji hydratuje.
Cena: 109 Kč
Seni Care Olej pro péči o suchou pokožku 150 ml
Olej pro péči o suchou pokožku, citlivou a náchylnou na podráždění. Efektivně navlhčuje pokožku, kterou také vyhlazuje a zlepšuje její kvalitu, vyživuje a chrání pokožku před vysušením.
Cena: 124 Kč
Seni Care Pěnový šampon 200 ml
Pěnový šampon poskytuje komfortní mytí vlasů bez namáčení.
Cena: 119 Kč
Seni Care Tělové mýdlo 500 ml
Tělové mýdlo určené pro citlivou pleť vystavenou podráždění, ph 5, obsahuje lněný biokomplex, obsah 500 ml.
Cena: 128 Kč
Seni Care Tělový balzám 250 ml
Tělový balzám pro suchou pokožku s obsahem D-panthenolu, oleje z Canoly, olivového oleje a bambuckého a kakaového másla.
Cena: 127 Kč
Seni Care Vlhčené ubrousky pro dospělé. 80 ks
Seni Care vlhčené ubrousky jsou obohaceny o vitamín E a allantoin. Jemně čistí pokožku a zklidňují její podráždění. pH 5,5 je přátelské k pokožce.
Cena: 119 Kč
Seni Care Vlhčené ubrousky Sensitive 68 ks
Vlhčené ubrousky Seni Care Sensitive jsou vhodné pro osoby s velmi citlivou pokožkou náchylnou k alergiím. Po vyjmutí z ochranné fólie použijeme ubrousek k očištění a zvlhčení celého těla.
Cena: 75 Kč
Seni Care Žínky bez fólie 50 ks
Jednorázové žínky z měkkého a savého materiálu vyrobené tak, aby chránily pokožku dlaní osoby, která pečuje o pacienta. Jsou vhodné při hygienické péči o ležící pacienty, osoby se zvýšenými nároky na hygienu.
Cena: 120 Kč
Seni Classic Extra Large 30ks prodyšné plen.kalh.
Prodyšné plenkové kalhotky Seni Classic Extra Large pro střední a těžkou inkontinenci se savostí 2500 ml, obvod pasu 130-170 cm, 30 ks. Dvojité savé jádro se superabsorbentem zajišťuje větší pocit sucha a vnitřní boční volánky předcházejí úniku moči.
Cena: 507 Kč
Seni Kids Junior 30ks kalh. absorpční 12-25kg
Absorpční plenky pro děti o hmotnosti 12 až 25 kilogramů s absorpční schopností 930 ml. Inovativní řešení 3D Flexi systém zajistí, že plenka drží perfektně na těle dítěte, nepřekáží mu v pohybu ani při hraní a dopřeje mu i klidný noční spánek.
Cena: 316 Kč
Seni Kids Junior Extra 30ks kalh.absorpční 16-30kg
Absorpční plenky určené pro děti o hmotnosti 16 -30 kilogramů. Vysoká absorbční schopnost přispívá k jejich velké spolehlivosti, plenka je vybavena elastickými, širokými suchými zipy, elastickými gumičkami v pase a barevnými elastickými volánky.
Cena: 316 Kč
Seni Lady Extra 15 ks inkontinentní vložky
Inkontinentní vložka, savost 350 ml.
Cena: 88 Kč
Seni Lady Extra Plus 15 ks inkontinentní vložky
Inkontinenční vložky Seni Lady Extra Plus byly vytvořeny na míru ženám s aktivním životním stylem, které oceňují pohodlí a bezpečí ve spojení s diskrétností.  
Cena: 115 Kč
Seni Lady Micro 20 ks inkont. vložky
Inkontinentní vložka prodyšná o savosti 60 ml. Nejmenší velikost s nejnižší savostí v řadě Seni Lady. Má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu, je diskrétní.
Cena: 63 Kč
Seni Lady Mini 20 ks inkontinentní vložky
Inkontinentní vložka, savost 150 ml.
Cena: 98 Kč
Seni Lady Mini Plus 20 ks inkontinentní vložky
Inkontinenční vložka prodyšná o savosti 300 ml pro ženy s lehkým únikem moči preferující aktivní životní styl a oceňující komfort a bezpečí spolu s naprostou diskrétností.
Cena: 101 Kč
Seni Lady Normal 20 ks inkont. vložky
Inkontinentní vložka pro ženy s lehkým až středním únikem moči. 
Cena: 105 Kč
Seni Lady Plus 15 ks inkontinentní vložky
ABSORPČNÍ VLOŽKA PRO ŽENY, SAVOST 800 ML, 15ks
Cena: 126 Kč
Seni Lady Super 15 ks inkontinentní vložky
Inkontinentní vložka, savost 550 ml.
Cena: 101 Kč
Seni Man Active 20 ks inkont. pomůcky
Inkontinentní vložka pánská prodyšná o savosti 100 ml. Nejmenší velikost s nejnižší savostí v řadě Seni Man. Má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu.
Cena: 198 Kč
Seni Man Extra 15 ks inkont. pomůcky
Inkontinenční pomůcka pro muže se středním únikem moči Seni Man Extra urologické vložky o savosti 400 ml. Jsou určeny pro muže preferující aktivní způsob života. Zajišťují komfort, pocit bezpečí a především diskrétnost.
Cena: 102 Kč
Seni Man Super 20 ks inkont. pomůcky
Inkontinentní vložka pánská prodyšná o savosti 800 ml. Největší velikost s nejvyšší savostí v řadě Seni Man. Má anatomický tvar ideálně přizpůsobitelný tvaru těla, široký lepicí pásek pro jednoduché a pevné připevnění ke spodnímu prádlu.
Cena: 238 Kč
Seni Ochrana oděvu s kapsou á 10 ks
Jednorázové ochrany oděvu Seni vyrobené z celulózového savého papíru potaženého fólií. Rýha vytváří po založení límec a pásky pro zavázání okolo krku.
Cena: 58 Kč
Seni Optima Extra Large 10 ks ink. plenk. kalhotky
Seni Optima XL představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 105-155cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé se středním až těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových kalhotek a anatomicky tvarovaných plen. Savost 2060ml.
Cena: 233 Kč
Seni Optima Large 10 ks ink. plenk. kalhotky
Seni Optima Large představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 80-125cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé se středním až těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových kalhotek a anatomicky tvarovaných plen. Savost 2060ml.
Cena: 189 Kč
Seni Optima Medium 10 ks ink. plenk. kalhotky
Seni Optima Medium představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu. Jsou to prodyšné pleny pro dospělé se středním až těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových kalhotek a anatomicky tvarovaných plen. Boky 70-105cm, savost 1850ml.
Cena: 194 Kč
Seni Optima Plus Extra Large 10ks ink. plenk.kalh.
Seni Optima Plus Extra Large představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 105-155cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé s těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových kalhotek a anatomicky tvarovaných plen. Savost 2700ml.
Cena: 232 Kč
Seni Optima Plus Large 10 ks ink. plenk. kalhotky
Seni Optima Plus Large představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 80-125cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé s těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových kalhotek a anatomicky tvarovaných plen. Savost 2700ml.
Cena: 235 Kč
  
1
23    1 - 48 z 99