LEANO.cz
> Všechny značky > REGINA

REGINA

Nalezených produktů: 15
Jelení lůj - tradiční pomáda na rty 4.8g
Tradiční jelení lůj na rty určený k ošetření suchých rtů. Komplex aktivních látek vytváří bariérový a hydratační efekt, chrání před povětrnostními vlivy. Vitamin E působí jako přirozený antioxidant a chrání buňky před volnými radikály.    
Cena: 49 Kč
Jelení lůj BABY ochranný 4.5g v blistru
Jelení lůj BABY ochranná pomáda – pejsek ochranář.
Cena: 68 Kč
Jelení lůj BABY s heřmánkem 4.5g
Balzám je určený pro každodenní intenzívní péči o jemné dětské rty a pro jejich ochranu. Komplex aktivních látek chrání rty před nepříznivými vlivy prostředí.
Cena: 68 Kč
Jelení lůj na rty 28g
Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený na zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům. Použivá se na rty, tváře i pokožku celého těla.    
Cena: 39 Kč
Jelení lůj s aloe 4,8 g
Jelení lůj s aloe je speciální přípravek poskytující intenzivní péči a ochranu pro suché a citlivé rty. Obsažený mandlový olej a extrakt aloe spolu s vitamínem E působí blahodárně na suché, podrážděné nebo rozpraskané rty, které zklidňuje a podporuje jejich přirozenou regeneraci.      
Cena: 49 Kč
Jelení lůj s mandlovým olejem 4.5g
Jelení lůj s mandlovým olejem.
Cena: 70 Kč
Jelení lůj se zeleným čajem
Jelení lůj se zeleným čajem je speciální přípravek určený k péči, ochraně a intenzivní regeneraci rtů. Z    
Cena: 49 Kč
Pomáda na rty s tea tree oil a meduňkou 4.5g
Jedná se o vysoce účinný a velmi jemný přípravek bez konzervačních látek určený k péči o pokožku rtů. Přináší okamžitou úlevu pro rozpraskané a suché rty. Poskytuje dlouhotrvající ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy.
Cena: 108 Kč
Regina Jelení lůj 12g
Regina Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený ke zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům.      
Cena: 35 Kč
Regina Jelení lůj 2.3g
Regina Jelení lůj mini je specielní přípravek určený k péči, ochraně a intenzivní regeneraci rtů. Zajišťuje okamžitou úlevu pro suché a popraskané rty. Obsahuje komplex vysoce účinných látek, které pomáhají vázat a udržovat vlhkost ve styku s buňkami na povrchu pokožky.    
Cena: 35 Kč
Regina Jelení lůj s placentou 3.1g
Regina Jelení lůj s placentou dokonale regeneruje a zvláčňuje suché rty. Regeneračních účinků je dosaženo působením směsi tuků, vosků a olejů s placentárním výtažkem.      
Cena: 49 Kč
Regina Krém na ruce s mandlovým olejem 60 ml
Speciální krém určený ke každodenní péči o suchou pokožku rukou. Krém pokožku nejen regeneruje, zklidňuje a zjemňuje, ale i dokonale promašťuje.
Cena: 73 Kč
Regina Placenta 3.1g
Regina Placenta je regenerační a pokožku zvláčňující přípravek sloužící k ochraně rtů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složkou jsou placentární extrakt a lanolín, které rty regenerují a zvláčňují.    
Cena: 59 Kč
Regina Pomáda na rty s konopným olejem 4.8g
Regina Pomáda na rty s konopným olejem je přípravek určený k běžné péči i k rychlému zklidnění a zvláčnění vysušených a rozpraskaných rtů. Vhodný jako prevence vzniku oparů. Konopný olej má výrazné protizánětlivé, tišící a regenerační účinky.    
Cena: 107 Kč
Regina pomáda s měsíčkem zahradním 3.1g
Regina pomáda s měsíčkem zahradním zvláčňuje a regeneruje rozpraskané rty a jiná citlivá místa pokožky. Obsahuje výtažek z měsíčku zahradního v olivovém oleji a vitamin E.
Cena: 74 Kč