LEANO.cz
> Všechny značky > PRIESSNITZ

PRIESSNITZ

Nalezených produktů: 10
Priessnitz Hřejivé mazání DeLuxe 200ml
Jedná se o emulzní tělový krém s unikátně posíleným složením, který při aplikaci pomocí masáže dokáže díky obsahu transmitteru rychle ulevit. Méně prodyšný charakter významně prodlužuje hřejivý účinek.
Cena: 213 Kč
Priessnitz Chladivé mazání De Luxe 200ml
Masážní tělový krém s unikátně posíleným L.E.D.+ Chladivým komplexem přináší svému uživateli luxus v podobě nejvyšší kvality. Mazání je obohaceno o mentol.
Cena: 213 Kč
Priessnitz Kloubní mazání Classic 300ml
Priessnitz® Kloubní mazání Classic obsahuje kombinaci čistě přírodních účinných látek a poskytuje úlevu pro vaše klouby.
Cena: 216 Kč
Priessnitz Kloubní mazání De Luxe 200ml
Priessnitz® Kloubní mazání De Luxe se vyznačuje významným obsahem účinných látek a svému uživateli přináší luxus v podobě nejvyšší kvality péče o klouby a pohybový aparát.
Cena: 179 Kč
Priessnitz Kloubní výživa Forte+kolageny 180+90 tablet
Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů pro komplexní péči o chrupavky, kosti, vaziva i šlachy.
Cena: 599 Kč
Priessnitz Mazání na žíly a cévy ANTIVARIXY 125ml
Gel určený na projevy žilní nedostatečnosti, pro osoby trpící křečovými žilami a dalšími častými problémy s dolními končetinami.
Cena: 199 Kč
Priessnitz Péče o klouby Kolageny+Boswellie 90+30 tbl.
Priessnitz® Péče o klouby přispívá díky obsahu boswellie k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů. Nyní měsíc užívání zdarma!
Cena: 259 Kč
Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE 60tob+mazání
Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE je doplněk stravy obsahující hesperidin, diosmin, katechiny z extraktu zeleného čaje zlepšující pružnost cév, vinnou révu napomáhající ke zdravějším žilám a omezení pocitů těžkých nohou, a vitaminy skupiny B.
Cena: 339 Kč
Priessnitz Žilní mazání Classic 300ml
Priessnitz® Žilní mazání Classic obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů s komplexním příznivým působením na žilní a lymfatický systém..
Cena: 233 Kč
Priessnitz Žíly a cévy MEDICAL 125ml
 Přípravek se používá k lokální aplikaci na kůži dolních končetin. Jedná se o péči o nohy se sklonem k výskytu křečových žil, metličkových žilek, bolesti a otokům. 
Cena: 199 Kč