LEANO.cz
> Všechny značky > PREDATOR

PREDATOR

Nalezených produktů: 11
Predator gel po bodnutí hmyzem 25 ml
PREDATOR gel po bodnutí hmyzem uklidňuje podrážděnou pokožku, omezuje svědění, příjemně chladí a aktivní látky mají antimikrobiální účinek. 
Cena: 29 Kč
Predator Parazit 2x100 ml+hřeben
Sérum a šampon, které se ve svých účincích doplňují. Účinný prostředek při výskytu vší a hnid. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí rezistence. Navíc je přiložen i hřeben "všiváček" určený k mechanickému odstranění hnid a vší.
Cena: 363 Kč
Predator Parazit sérum 100 ml
Účinné sérum při výskytu vší a hnid.
Cena: 208 Kč
Repelent PREDATOR 3D mech.rozpr.500ml
Predátor 3D je parfemovaná tekutá moskytiéra ve formě spreje s mechan. rozprašovačem. Jedná se o převratnou novinku v boji proti nežádoucímu, nebezpečnému a obtížnému hmyzu. Likviduje klíšťata a komáry ve vnitřních a venkovních prostorách domácností.
Cena: 346 Kč
Repelent PREDATOR 3D spray 300ml
Vynikající prostorový 3D repelent, tzv. tekutá moskytiera - ochrání bez nanesení na tělo! Perfektně účinkuje proti: komárům, klíšťatům, muchničkám, mouchám, čmelíkům, potemníkům, molům, mravencům, štěnicím a dalšímu dotěrnému hmyzu. Určený k ošetření vnitřních i venkovních prostor.
Cena: 303 Kč
Repelent PREDATOR FORTE spray 150ml
Aplikace možná na pokožku i oděv. Bezpečnostní pojistka. Doba účinosti 6 hodin.
Cena: 135 Kč
Repelent PREDATOR JUNIOR - sprej na vši 150ml
Predator je účinný repelent proti vším. Je určen pro prevenci a při výskytu vší. Vhodný pro děti již od jednoho roku. Testovaný Státním zdravotním ústavem.
Cena: 226 Kč
Repelent PREDATOR JUNIOR spray 150ml
S obsahem UV filtru. Neobsahuje ani alkohol ani DEET. Vhodné pro děti od 3. měsíců a pro osoby s citlivou pokožkou.
Cena: 179 Kč
Repelent Predator MAXX Plus sprej 80 ml
PREDÁTOR MAXX plus je vysoce účinný neparfemovaný repelent ve spreji s vysokým obsahem účinných látek ( DEET 249 g/kg a Ikaridin 251 g/kg). Odpuzuje, paralyzuje a hubí hmyz. Účinnost testována SZÚ. Určen pro dlouhodobou ochranu kůže až 12 h.
Cena: 209 Kč
Repelent PREDATOR OUTDOOR IMPREGNACE spray 200ml
Voděodpudivý, insekticidní repelentní prostředek určený k aplikaci na oděv, obuv, stany, spací vaky, moskytiéry, závěsy apod. Vhodný pro lovce, rybáře, vojsko.
Cena: 222 Kč
Repelent PREDATOR spray 150ml
Aerosolový parfemovaný repelentní přípravek.
Cena: 171 Kč