LEANO.cz
> Všechny značky > PIZ BUIN

PIZ BUIN

Nalezených produktů: 33
PB SPF30 Allergy Lotion 200 ml + PB SPF30 Allergy Face Care 50ml ZDARMA
PB SPF30 Allergy Lotion 200 ml + PB SPF30 Allergy Face Care 50ml 
Cena: 419 Kč
PB SPF30 Allergy Spray 200 ml + PB After Sun  Tan Intensifying Lotion 200ml ZDARMA
PB SPF30 Allergy Spray 200 ml + PB After Sun  Tan Intensifying Lotion 200ml
Cena: 499 Kč
PB SPF50+ Allergy Lotion 200 ml + PB SPF50+ Allergy Face Care 50ml ZDARMA
PB SPF50+ Allergy Lotion 200 ml + PB SPF50+ Allergy Face Care 50ml 
Cena: 459 Kč
PB Tan+Protect Oil Spray SPF30 150ml + PB INSTANT GLOW Spray SPF15 150ml ZDARMA
PB Tan+Protect Oil Spray SPF30 150ml + PB INSTANT GLOW Spray SPF15 150ml 
Cena: 430 Kč
PIZ BUIN AFETR SUN Soothing+Cooling Lotion 200ml
Zklidňující mléko po opalování poskytuje 24hodinovou hydrataci a obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Redukuje zarudnutí způsobené UV zářením a pečuje o pleť po náročném pobytu na slunci.
Cena: 264 Kč
PIZ BUIN Allergy Lotion 200ml SPF50+
Piz Buin Allergy Mléko na opalování SPF 50+ je luxusní mléko na opalování s ochranným faktorem SPF 50+, které je vhodné pro všechny typy velmi citlivé mužské i ženské pleti. Toto mimořádné mléko poskytuje Vaší pleti celodenní hydrataci a ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření, zlepšuje pružnost Vaší pokožky a celkově jí rozjasňuje, chrání jí před poškozením UVA i UVB zářením, zabraňuje vzniku spálenin, neucpává póry a velmi rychle se vstřebává. Je vodě odolné a antialergické, má zklidňující účinky.
Cena: 499 Kč
Piz Buin Balzám na rty SPF30 4,9g
Balzám na rty z řady In Sun, obsahující vitamín E, předchází popraskání rtů a nežádoucího šupinatění, udržuje pokožku rtů jemnou, hladkou a současně ji chrání před intenzivním sluncem
Cena: 157 Kč
Piz Buin Instant Glow SPF 15 150ml
Piz Buin Instant Glow SPF 15 150ml Opalovací sprej pro okamžitě zářivou pleť, obsahuje jemné, světlo odrážející částečky, které okamžitě rozjasní vaši pleť zlatavým nádechem, který podtrhne váš přirozený tón pleti. Technologie: beta karoten, oranžově zbarvený pigment hojně zastoupený v rostlinách a ovoci v kombinaci s nahnědlým karamelem okamžitě poskytuje přirozený tón pleti. Vlastnosti: okamžitě zkrášluje, poskytuje okamžitou a efektivní UVA/UVB ochranu, hydratuje pokožku, vodě a potu odolný, neobsahuje samoopalovací složky.
Cena: 415 Kč
Piz Buin Instant Glow SPF 30 150ml
Sprej na opalování Instant Glow spolehlivě ochrání vaši pokožku před škodlivým slunečním zářením středně vysokým ochranným faktorem a zároveň ji nádherně rozjasní. Přípravek obsahuje jemné, světlo odrážející částečky, které dodají vaší pokožce zářivý vzhled a pomocí beta karotenu okamžitě poskytne pokožce krásný zlatavý nádech, který podtrhne její přirozenou krásu i bez použití samoopalovacích složek. Dopřejte si opalovací krém, se kterým bude vaše pokožka přitažlivá již na pláži!  
Cena: 437 Kč
Piz Buin Krém na obličej pro citlivou pleť SPF50+ 50ml
Přípravek napomáhá předcházet sluneční alergii. Fotostabilní filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizují případnou alergickou reakci.
Cena: 309 Kč
Piz Buin Mountain Krém na obličej+balzám na rty SPF30 20ml
Mimořádně hydratující krém chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence* umožňuje pleti volně dýchat, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté.
Cena: 290 Kč
PIZ BUIN NEW SPF15 Allergy Lotion 200ml
Ochrana proti sluneční alergii.  
Cena: 344 Kč
PIZ BUIN NEW SPF15 Moutain Ochranný krém a balzám 2v1 20 ml
Krém na opalování + tyčinka na rty 2v1. Krém i balzám na rty s příchutí vanilky a vitaminem E chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Ideální pro lyžaře a snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách.
Cena: 264 Kč
PIZ BUIN NEW SPF30 Allergy Lotion 200ml
Obsahuje revoluční technologii HelioplexTM, která chrání pokožku před slunečním zářením. Nová technologie účinně odráží negativní vlivy slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. 
Cena: 504 Kč
PIZ BUIN NEW SPF30 Allergy Spray 200ml
Přípravek napomáhá předcházet sluneční alergii.
Cena: 499 Kč
PIZ BUIN NEW SPF30 Moutain Cream 50ml
Mimořádně hydratující krém chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence umožňuje pleti volně „dýchat“, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté. Je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximální ochranu i během náročných sportovních aktivit. Je ideální pro lyžaře i snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách během zimního období.
Cena: 264 Kč
PIZ BUIN NEW SPF50 Mout.Cr.+StickSPF30 20ml
Krém na opalování+tyčinka na rty 2v1. Krém i balzám na rty s příchutí vanilky a vitaminem E chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Ideální pro lyžaře a snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách.
Cena: 355 Kč
PIZ BUIN NEW SPF50 Moutain Cream 50ml
Hydratující krém chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence umožňuje pleti volně dýchat, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté.
Cena: 336 Kč
PIZ BUIN NEW SPF50+ Allergy Face Cream 40ml
Opalovací krém na obličej. SPF50. Napomáhá předcházet sluneční alergii.
Cena: 322 Kč
PIZ BUIN Protect&Cool Refr.Sun Mousse 10SPF 150ml
Osvěžená a ochlazená pokožka - inovativní šumivá pěnová textura poskytuje okamžitý a příjemný 0° chladivý pocit i v těch nejteplejších dnech. Nemastná a nelepkavá pěna rychle absorbuje a nezanechává bílé stopy, pouze příjemně ochlazenou a pokožku.
Cena: 399 Kč
PIZ BUIN Protect&Cool Refr.Sun Mousse 15SPF 150ml
Osvěžená a ochlazená pokožka - inovativní šumivá pěnová textura poskytuje okamžitý a příjemný 0° chladivý pocit i v těch nejteplejších dnech. Nemastná a nelepkavá pěna rychle absorbuje a nezanechává bílé stopy, pouze příjemně ochlazenou a pokožku.
Cena: 399 Kč
PIZ BUIN SPF10 In Sun Moisturing Sun Lotion 200ml
Piz Buin Mléko na opalování SPF 6 pomáhá chránit pokožku před UVA a UVB zářením a předchází předčasnému stárnutí způsobenému slunečními paprsky. Odolné vůči potu a vodě, lehká konzistence. Dermatologicky testováno.  
Cena: 309 Kč
PIZ BUIN SPF15 Allergy Spray 200ml
Ochranný přípravek ve spreji předcházející sluneční alergii. Sprej vyvinutý speciálně pro ochranu před sluncem pro citlivou pokožku. Rychle se vstřebává a poskytuje důkladnou hydrataci několik hodin. Zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá předcházet odlupování kůže po opálení. Praktický sprej umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci přípravku. Přípravek je odolný vůči potu a vodě. Napomáhá předcházet sluneční alergii.
Cena: 403 Kč
PIZ BUIN SPF15 Face Ultra Lgh Dry T.Sun Fluid 50ml
PIZ BUIN® SPF 15 ULTRA LEKHÝ nemastný Fluid na opalování na obličej kombinuje UVA/UVB ochranu. S obsahem derivátů vitamínu E, který pomáhá chránit proti volným radikálům. Snadno se roztírá, ihned se vstřebává.
Cena: 161 Kč
PIZ BUIN SPF15 In Sun Ultra Light Spray 200ml
Abyste mohli svou pokožku celý den vysvavovat slunečním paprskům, je potřeba zvolit tu nejlepší sluneční kosmetiku. Dopřejete své pokožce péči, kterou přináší kosmetika PIZ BUIN. Díky této péči bude pokožka po celý den hydratovaná a výsledkem bude krásné rovnoměrné opálení.  
Cena: 320 Kč
PIZ BUIN SPF15 Mountain Cream 50ml
Sluneční krém chrání před UVA/UVB zářením a před chladem a suchým větrem ve vyšších nadmořských výškách.
Cena: 246 Kč
PIZ BUIN SPF15 Tan+Protect Lotion 150ml
Díky obsahu Melitanu, který podporuje produkci pigmentu, dvojnásobně urychluje přirozený proces opalování. Celková a fotostabilní ochrana před UVA / UVB zářením. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny.  
Cena: 417 Kč
Piz Buin SPF20 In Sun Moisturizing Sun Lotion200ml
Celková a fotostabilní ochrana před UVA/UVB paprsky chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím (vitamín E). Rychlá absorpce, celodenní hydratace pokožky zabraňuje vysoušení. Vodě a potu odolný.
Cena: 196 Kč
Piz Buin SPF30 Allergy Face Care 50ml
Přípravek napomáhá předcházet sluneční alergii. Fotostabilní filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizují případnou alergickou reakci.
Cena: 331 Kč
PIZ BUIN SPF30 IN SUN Ultra Light Spray 200ml
Lehký spray bez oleje se rychle vstřebává aniž by zanechával pocit mastnoty. Neucpává póry a zajišťuje optimální dýchání pokožky, celková a fotostabilní ochrana před UVA/UVB paprsky chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím.
Cena: 299 Kč
PIZ BUIN SPF30 Lipstick 4.9g
Balzám na rty s vanilkovou příchutí poskytuje rtům mimořádnou péči.
Cena: 147 Kč
PIZ BUIN SPF30 Tan+protect Lotion 150ml
Přípravek na opalování kombinující exkluzivní technologii dvojnásobně urychluje proces opalování.
Cena: 234 Kč
PIZ BUIN SPF6 Tan+Protect Oil Spray 150ml
Urychluje přirozený proces opalování, poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny. Obsahuje revoluční technologii, která chrání pokožku před slunečním zářením.
Cena: 255 Kč