Pharma Nord

Pharma Nord eshop

Prodej léků a doplňků stravy z internetové lékárny Pharma Nord. Poštovné a balné zdarma. Doručení do 2 dnů. Nejprodávanější produkty jsou Koenzym q10, bio omega 3 a bio-slim Pharma Nord.


Pharma Nord eshop

PharmaNord je jedním z největších evropských výrobců biologicky aktivních doplňků stravy a přípravků preventivní medicíny. Výrobky této společnosti jsou jedinečné, mají seriózní vědecký základ a optimální biologickou dostupnost. Základy společnosti jsou v Dánsku, ovšem společnost má celkem 25 dceřiných společností po celé Evropě, ale i na Středním východě, v Asii, Rusku a spojených státech.

Standardní doba dodání je 1-3 pracovní dny. Zboží doručuje Česká pošta nebo společnost PPL. Úhradu je možné provést dobírkou, bankovním převodem nebo kartou online. Dopravu, poštovné a balné firma garantuje ZDARMA a objednání je možné i telefonicky na bezplatné lince.

PharmaNord vyrábí vesměs bioaktivní doplňky stravy. Všechny produkty jsou v top možné kvalitě, jsou bez lepku a bez laktózy, neobsahují geneticky modifikované organismy ani žádné radioaktivní látky. Na webu si můžete snadno zvolit kategorii zdraví nebo potíží, co řešíte a dle toho se vám ukáží vhodné produkty včetně detailních popisů.

NOVINKY

V sekci novinky najdete velké množství článků, kde jsou zajímavosti o jednotlivých produktech, jejich složkách anebo prostě jen zajímavé články o zdraví a podobných tématech. Pro výběr vhodného doplňku stravy to může být velmi inspirativní.

PRODUKTY PHARMA NORD

Na kvalitu výrobků jsou kladeny ty největší nároky, od výběru surovin, přes jejich skladování, pravidelný výzkum, až po samotnou výrobu a konečnou distribuci. A výroba probíhá skutečně výhradně v Dánsku, odkud se dále hotové produkty vyváží. Nejoblíbenějšími produkty Pharma nNord jsou koenzym q10 a BIO omega 3.

Pharma Nord
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun