Pearl drops

Získejte zářivější a bělejší úsměv pomocí zubní pasty Pearl Drops Holywood Smile. 
od 94 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo
Zubní pasta obsahující fluorid, který chrání zuby a mikro-leštítka, která odstraňují skvrnky a obnovují přirozenou bělost zubů.
od 93 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Popis Bělicí zubní pasta se svěží mátovou příchutí. Zubní pasta White Fresh Mint Boost přináší čištění zubů s trojím efektem. Přispívá k posílení zubní skloviny, zanechá váš dech s vůní máty a modré krystaly účinně a bezpečně bělí zuby. Je vhodná ke každodennímu použití. Nevhodná pro děti do 7 let.
od 90 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Popis Bělící zubní pasta, která vám zajistí o 2 odstíny bělejší zuby za 3 týdny. Obsahuje mikro-leštítka a bělicí perličky, které uvolňují aktivní kyslík do skloviny a pomáhají tak likvidovat skvrny a plak. Zdarma stupnice bělosti ke sledování výsledků. Vlastnosti Až o 2 odstíny bělejší zuby během 1 týdne Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Čistěte 3x denně po dobu 1 týdne. Poté používejte 2x denně k udržení bělosti a lesku. Nepolykejte. Podrobná data Bezpečnostní varováníNení vhodné pro děti mladších 7 let.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaAngličtinaŘečtina, moderní (1453-)ItalštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní pasta Varianta - Instant white plus
od 93 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Zubní pasta PD EVERYDAY WHITE 50ml vyčistí a jemně vybělí zuby. Odstraňuje plak a zubní kámen. Má příjemnou svěží mátovou příchuť.  
od 57 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo